اخاذی از یک خانواده افغانستانی در آذربایجان غربی

سرویس آذربایجان غربی- فرمانده انتظامی شهرستان شوط گفت: یک خانواده افغانستانی در یکی از روستاهای اطراف شهرستان شوط از چنگال زورگیران، فرار کرده و موضوع موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفته است.

به گزارش کردپرس، سرهنگ قلی زاده در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فرار یک خانواده افغانستانی در یکی از روستاهای اطراف شهرستان شوط از چنگال زورگیران، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

او افزود: با بررسی موضوع توسط ماموران مشخص شد اعضای این خانواده که تبعه افغانستانی بودند توسط زورگیران با انگیزه اخاذی از آنها، مورد ضرب و شتم قرار گرفته بودند که همگی توسط ماموران به مقر پلیس دلالت و مورد دلجویی و اسکان قرار گرفتند.

سرهنگ قلی زاده با اشاره به اینکه دستگیری متهمان به صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان قرار دارد از شهروندان خواست در صورت مشاهده چنین مواردی سریعا موضوع را از طریق شماره تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان شوط در پایان خاطر نشان کرد: تامین امنیت مردم اولویت و خط قرمز پلیس محسوب می‌شود و به هیچ عنوان در این خصوص اغماض نخواهیم کرد.

کد خبر 15471

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha