امکان ملاقات آنلاین برای زندانیان آذربایجان غربی فراهم شد

سرویس آذربایجان غربی- رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: امکان ملاقات زندانیان با خانواده های خود در بستر خدمات الکترونیک در آذربایجان غربی ایجاد شد.

به گزارش کردپرس، ناصر عتباتی امروز 4 مرداد در آیین افتتاح خدمات الکترونیک قضایی به زندانیان گفت: امکان ملاقات زندانیان با خانواده های خویش در بستر خدمات الکترونیک قضایی از طریق خدمات الکترونیک قضایی به منظور تسهیل در امر ملاقات زندانیان استان و خدمات رسانی مطلوب به خانواده های آنان در ارومیه فراهم شد.

او افزود: در این طرح با ایجاد ارتباط از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی سطح استان با زندان های آذربایجان غربی امکان ارتباط برخط و غیرحضوری زندانیان با خانواده ایشان راه اندازی و قابل بهره‌برداری شده است.

عتباتی افزود: در این طرح، مسئولین زندان های استان پس از در نظر گرفتن وقت ملاقات برای زندانی و اطلاع به خانواده آنها، ایشان را به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در سطح استان راهنمایی کرده و با هماهنگی مدیران دفاتر مذکور، در وقت مقرر با ایجاد ارتباط الکترونیک، امکان ملاقات برخط را فراهم می آورند.

به نقل از روابط عمومی دادگستری؛ رئیس شورای قضایی استان در پایان گفت: با استفاده از این طرح زندانیان می توانند در فواصل زمانی کوتاه‌تری با خانواده خود ملاقات کرده و همچنین خانواده ها نیز با کاهش رفت و آمد و صرف هزینه های بسیار کمتر می‌توانند با زندانی خود ملاقات کنند واز وضعیت او مطلع شوند.

کد خبر 14086

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha