مطالبه گران گروه جهادی تکاب ١٢ فقره پرونده تخلف و فساد را معرفی کردند

سرویس آذربایجان غربی- مطالبه گران گروه جهادی تکاب منتظر اجرایی شدن دستور دوم رئیس قوه قضائیه مبنی بر حضور تیم ویژه از طرف ایشان در خصوص موارد غیر قانونی و فساد در بخش های مختلف این شهرستان در صورت اعتراض به نتایج اولیه از طرف مردم و مطالبه گران هستند.

به گزارش کردپرس، دادستان شهرستان تکاب در نشست تخصصی مطالبه گری گروه جهادی این شهرستان بر حمایت های قضائی از مطالبه گران فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر طبق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و گفت: پرونده های احصاء شده توسط مطالبه گران شهرستان در جلسه ای اختصاصی دریافت و پیگیری ها و اقدامات قانونی لازم در مورد آنها انجام می شود.

بابابامرادی اهداف و بخش عملیاتی گروه های مطالبه گری در راستای اقدامات قانونی را خواستار شدند.

در ادامه سرهنگ پشتیبان دبیر ستاد امر به معروف شهرستان تکاب ضمن خوشحالی از تشکیل اولین گروه جهادی مبارزه با مفاسد، گفت: نیاز شهرستان تکاب برای تشکیل گروه های جهادی در عرصه های مختلف ضروری است و پیشنهاد می شود کارگاه های آموزشی مراحل مطالبه گری علی الخصوص در بخش آشنایی با امور حقوقی مطالبه گران تشکیل شود.

معاون محترم مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان غربی نیز گستره معروفات و منکرات را تشریح و حمایت های مصرح قانونی از مطالبه گران و تلاشگران فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر را اعلام و خواستار اجرایی شدن آن شدند.

در این نشست گزارش تخصصی بیش از ۱۲ فقره پرونده مطالبه گران در بخش های مشکلات و چالش های تعاونی مسکن شبکه بهداشت ، تعاونی مسکن مهر فرهنگیان، تعاونی فرش ، تعاونی مصرف کارکنان ، حق آبه سد الغدیر، زمین های شهرک صنعتی، گلخانه و زمین خواری در بخش های مختلف شهر ، مشکلات موقوفات مرحوم سلیمان خان افشار و عدم تمکین اداره اوقاف به رای دیوان عدالت اداری، فعالیت غیر قانونی های معادن سنگ روستاهای فاقلو و یولقون آغاج به صورت موردی گزارش شد.

مطالبه گران گروه جهادی اعتراض جدی و شدید خود نسبت به نتایج متناقض با وضع موجود در حاشیه کارخانه های طلای شهرستان تکاب را که از صدا و سیمای استان پخش شد، اعلام کرده و گفتند: منتظر اجرایی شدن دستور دوم رئیس قوه قضائیه مبنی بر حضور تیم ویژه از طرف ایشان در صورت اعتراض به نتایج اولیه از طرف مردم و مطالبه گران هستند .

گروه مطالبه گران جهادی تکا همچنین منتظر اجرایی شدن دستور دوم رئیس فوه قضائیه مبنی بر حضور تیم ویژه از طرف ایشان در خصوص کارخانه های طلای شهرستان در صورت اعتراض به نتایج اولیه از طرف مردم و مطالبه گران هستند.

کد خبر 11270

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha