کاندیداها برای ایجاد شور انتخاباتی تلاش کنند/رقابت سالم سرلوحه تبلیغات قرار گیرد

سرویس کردستان - رئیس ستاد انتخابات کردستان به کاندیداهای شوراهای شهر و روستا و ستادهای انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری توصیه کرد برای ایجاد شور انتخاباتی فعالیت های خود را گسترده تر کنند.

به گزارش کُرد پرس، محمدابراهیم زارعی ظهر امروز در جلسه شورای عالی نظارت بر فضای مجازی در ایام انتخابات، گفت: فضای موجود پیش از انتخابات و میزان حضور افراد و کاندیداها در جامعه چشمگیر نیست و برای ترغیب و تشویق بیشتر مردم برای مشارکت گسترده در انتخابات لازم است کاندیداها حضور تبلیغی بیشتری داشته باشند.

وی با بیان اینکه تنها اکتفا کردن به حضور در فضای مجازی نمی تواند کارساز باشد و رفتن در میان توده های مردم می تواند به جلب مشارکت کمک کند، افزود: کاندیداهای شوراهای شهر و روستا و افراد حاضر در ستاد نامزدهای ریاست جمهوری دوره سیزدهم برنامه های خود را از هر کانالی برای مردم تشریح کنند.

رئیس ستاد انتخابات کردستان فضای مجازی برای تبلیغات در دوران بیماری کرونا را یک فرصت دانست و ادامه داد: لازم است کاندیداها با رعایت اخلاق و دوری کردن از هر نوع توهین و افترا صرفا اهداف و برنامە های خود را برای مردم بیان کنند.

زارعی بیان کرد: امیدواریم طی زمان باقیماندە تا پایان تبلیغات شور و شوق گستردە برای حضور مردم در پای صندوق های رای فراهم شود.

کد خبر 11262

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha