دستگیری ۱۵نفر از ارازل و اوباش در عملیات پلیس مریوان

سرویس کردستان- فرمانده انتظامی شهرستان مریوان از دستگیری ۱۵ نفر از ارازل و اوباش و عاملین اخلال در نظم عمومی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش کرد پرس، سرهنگ سلمان حیدری در جمع خبرنگاران شهرستان مریوان در تشریح جزییات این خبر گفت:در پی چند مورد ایجاد مزاحمت و آزار و اذیت رانندگان وقدرت نمایی با سلاح سرد توسط چند نفر ارازل و اوباش در بازارچه باشماق مریوان شناسایی و دستگیری این افراد در دستور کار ماموران قرار گرفت.

سرهنگ حیدری در ادامه گفت: با توجه به درخواست های شهروندان مبنی بر برخورد با عاملان این مزاحمت ها با هماهنگی مقام قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه تعداد ۱۵نفر از این متهمین دستگیر وبه مرجع قضایی معرفی که با قرار صادره همگی روانه زندان شدند.

وی افزود این افراد با قدرت نمایی وارعاب رانندگان آنها را وادار به انتقال اقلام غیر مجاز وقاچاق اعم از سوخت و سایر کالاها به ان سوی مرز میکردندودر مواردی که با مخالفت رانندگان مواجه میشدنداقدام به ضرب و شتم وی میکردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مریوان در پایان با تقدیر از پیگیری های مجدانه و برخورد قاطع مسؤلین قضایی با این متهمین گفت: مقابله با بی نظمی و برخورد با مزاحمین و برهم زنندگان نظم عمومی همواره جزو اولویت های کاری این فرماندهی بوده و در حال حاضر بسیاری از این ارازل و اوباش تحت کنترل اطلاعاتی پلیس می باشند همچنین با توجه به نزدیک شدن به روز های پایانی سال با هر گونه ایجاد مزاحمت و اخلال در نظم عمومی در چهارچوب قوانین و مقررات برخوردی قاطع صورت خواهد گرفت.

کد خبر 105147

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha