۲۷ سارق و معتاد متجاهر در قروه دستگیر شدند

سرویس کردستان - فرمانده انتظامی قروه گفت: در اجرای طرح امنیت محله‌محور، ۱۲ سارق، ۲ خرده‌فروش مواد مخدر و ۱۳ معتاد متجاهر دستگیر شدند.

به گزارش کرد پرس, میثم گوهری‌آرانی اظهار داشت: چندین مرحله طرح پاکسازی نقاط آلوده و جر‌ خیز در قالب طرح امنیت محله محور توسط پلیس‌های تخصصی در سطح شهرستان قروه اجرا شده است.

وی در ادامه با اشاره به جزئیات اجرای طرح امنیت محله‌محور در قروه افزود: در اجرای این طرح ضربتی ماموران فرماندهی انتظامی قروه موفق شدند علاوه بر دستگیری ۲خرده‌فروش مواد مخدر و ۱۳ معتاد متجاهر، حدود یک کیلوگرم انواع مواد مخدر را کشف کنند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در تازه ترین عملیات پلیسی فدماندهی انتظامی قروه ۲ سارق سابقه‌دار که مرتکب به ۱۰ فقره سرقت اماکن خصوصی، قطعات و محتویات داخل خودرو شده بود بازداشت شدند، همچنین ۱۰ سارق دیگر هنگام سرقت دستگیر شدند.

وی در ادامه با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی بیان داشت: طرح امنیت محله‌محور با هدف برقراری امنیت پایدار در مناطق جرم‌خیز و با همکاری خوب مردم محلات با پلیس به صورت ضربتی و مستمر در طول سال در حال اجرا است.

فرمانده انتظامی شهرستان قروه در پایان با اشاره به اینکه توصیه‌های پلیس در پیشگیری از سرقت تاثیر بسزائی دارد از شهروندان خواست با رعایت نکات ایمنی در حفظ ونگهداری اموال خود دست سارقان را در رسیدن به اهداف شوم خود کوتاه و پلیس را در انجام خدمات و وظایف خود یاری رسانند.

به گفته فرمانده انتظامی قروه، ضرورت دارد مردم در زمان خروج از خودرو خود مدارک و اشیاء گران قیمت... را با خود به همراه داشته باشند. از پارک نمودن اتومبیل در مکان‌های خلوت و پرت جدا خودداری شود، با تجهیز اماکن خود به تجهیزات بازدارنده و ایمنی، در حفظ و نگهداری اموال خود همواره کوشا باشند چرا که رعایت این نکات ایمنی مانع سرقت اموال مردم خواهد شد.

کد خبر 9134

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha