انهدام یک باند سرقت در سقز/7 نفر دستگیر شدند

سرویس کردستان - فرمانده انتظامی کردستان ازشناسایی و دستگیری سارقان حرفه‌ای قطعات و محتویات داخل خودرو و اعتراف آنان به 75 فقره سرقت در سقز خبر داد.

سردار علی آزادی در گفت و گو با کُرد پرس اظهار کرد: در پي شکايت تعدادی از شهروندان مبنی بر سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در سطح شهر سقز، رسيدگي به موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی های میدانی و استفاده از بانک اطلاعاتی سارقان سابقه دار، کارآگاهان پلیس آگاهی طی یک عملیات موفق به شناسایی و دستگیری 3 نفر ازاعضای یک باند سرقت در یکی از محلات حاشیه شهر شدند.

فرمانده انتظامی کردستان ادامه داد: متهمان در تحقیقات انجام شده و با ارائه شواهد و مستندات از سوی ماموران به 75 فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو اعتراف و مقادیر زیادی اموال سرقتی در مخفیگاه آنان کشف شد.

سردار آزادی با اشاره به دستگیری 4 مالخر در این عملیات، بیان کرد: در همین راستا پرونده تشکیل و متهمان برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سارقان مامورنما در کامیاران دستگیر شدند

فرمانده انتظامی کردستان همچنین گفت: اعضای باند سه نفره سارقان مسلح مامورنما که از مردم در جاده‌ها اخاذی می‌کردند در کامیاران دستگیر شدند.

وی افزود: اعضای این باند تحت پوشش مامور با متوقف کردن خودروها از مردم اخاذی می‌کردند که در پی گزارش مردمی مبنی بر وقوع سرقت با عنوان مامور، موضوع به صورت ویژه تحت بررسی ماموران پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی کامیاران قرار گرفت.

سردار آزادی با بیان اینکه با راهنمایی مالباختگان و استفاده از شیوه‌های پلیسی سه نفر از اعضای این باند شناسایی و طی عملیاتی غافلگیرانه در کامیاران دستگیر شدند، افزود: در بازدید از خودروی فاقد پلاک این سارقان یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف، دو قبضه سلاح شکاری، یک قمه، سه گوشی تلفن همراه، یک دوربین شکاری، مقادیری وجه نقد و سه کلاه پشمی( که برای پوشاندن صورت استفاده می‌شد)، کشف شد.

کد خبر 7963

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha