به جای تهمت زدن اجازه دهید نیروهای مشترک در گذرگاههای مرزی حضور پیدا کنند

سرویس عراق و اقلیم کردستان_ عضو کمیته داخلی حزب دمکرات کردستان از قباد طالبانی خواست که به جای پنهان کردن دزدیهای خود در گذرگاههای مرزی اجازه دهند که نیروهای مشترک در این مناطق مستقر شوند و به معضل قاچاق پایان دهند.

به گزارش کردپرس به نقل از باسنیوز: رسانه اتحادیه میهنی که بعد از ۸ ژوییه در راستای منافع دو برادر(قباد و بافل) فعالیت می کند زمانی که از گذرگاه مرزی ابراهیم خلیل برای خروج تیم اتحادیه میهنی و انجمن های خیریه بارزانی برای کمک رسانی به قربانیان زلزله امروز ترکیه استفاده می‌شد ، فریبکارانه شروع به انتشار شایعه ای مبنی بر انتقال پول از این مرز به کشور ترکیه را کرد.
درمقابل «آری نانکلی» عضو کمیته داخلی پارتی اعلام کرد: قباد طالبانی بجای دروغ و تهمت زدن و پنهان کردن دزدیهای خود در محدوده سلیمانیه بهتر است با برادرش اجازه دهد که نیروهای مشترک بر سر گذرگاهها حضور یابند ‌و این نقاط را کنترل کنند تا معظل قاچاق پایان یابد، هر چند که همه مردم می دانند علت انتشار چنین شایعاتی این است که آنها خود در مرز سلیمانیه پولهای زیادی قاچاق می‌کنند.
«آری نانکلی» با تعجب از اتحادیه میهنی و قباد طالبانی می پرسد چه دلیلی دارد که جلوی ورود نیروهای مشترک را در مرزها جهت کنترل می‌گیرد و تهدید بروز جنگ داخلی را می کنید؟در شرایطی که قبل از همه نخست وزیر اقلیم اعلام کرده است که این نیروها قبل از اینکه در جاهای دیگر برای کنترل حضور یابند، مرزهای ابراهیم خلیل و حاجی عمران را کنترل کنند، این بهترین پاسخ برای فریبکاری آنها است.
وی معتقد است: دزد همه کس را دزد می پندارد ، اتحادیه میهنی با این یاوه گویی ها ترکیه را هم متهم به قاچاق پول می کند ، این افترا زدن است و می تواند برای اتحادیه میهنی عواقب قانونی بدنبال داشته باشد.

کد خبر 42435

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha