رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان: هیچ کس حق ندارد به دانشجویان آسیب برساند/ تمام تلاش خود را برای حفظ کرامت دانشجویان به کار گرفته ایم

رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: هیچ کس حق آسیب رساندن به دانشجویان را ندارد، تمامی دانشجویان این دانشگاه را عین فرزندان خود می دانم و با همراهی دیگر مسوولان، مدیران و اساتید، تمام تلاش خود را برای حفظ کرامت، امنیت و آسودگی خاطر آنها به کار بسته‌ایم.

به گزارش کرد پرس بر اساس خبری که ایرنا، منتشر کرده است، دکتر فریدون عبدالملکی روز سه شنبه در نشست هم اندیشی با اساتید دانشکده پرستاری و مامایی در سنندج گفت: ایجاد فضای گفت و گو نیازمند همکاری و همگامی تمامی دانشگاهیان در نهادینه کردن و فرهنگ سازی آن است.

وی با اشاره به دلایل و راه های برون رفت از وقایع اخیر، گفت: تمامی دانشجویان این دانشگاه را عین فرزندان خود می دانم و با همراهی دیگر مسوولان، مدیران و اساتید، تمام تلاش خود را برای حفظ کرامت، امنیت و آسودگی خاطر آنها به کار بسته‌ایم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با تاکید بر اینکه هیچ کس حق آسیب رساندن به دانشجویان را ندارد، اظهار داشت: اعتراض و انتقاد مسالمت آمیز هیچ اشکال و مانعی ندارد و باید آن را از توهین، تخریب و خرابکاری جدا دانست.

وی بر اهمیت آگاهی از موقعیت و داشتن بصیرت تاکید کرد و گفت: باید همگان دست در دست هم، بار دیگر عهد ببندیم که به ترفند و حیله های دشمنان اعتماد نکرده و با صبر و شکیبایی و نیز شناخت صحیح و ریشه ای مشکلات، راه حل های مناسب ارائه دهیم.

عبدالملکی ادامه داد: دشمنان فضای مجازی و رسانه ای ما را هدف گرفته اند و ممکن است بعضی افراد دچار محاسبات اشتباه شوند و در معرض اختلالات شناختی بزرگ قرار گیرند پس باید هوشیارتر عمل کنیم.

کد خبر 39242

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha