٣ میلیارد تومان بودجه اختصاصی به تیم والیبال شهرداری ارومیه تخصیص یافت

سرویس آذربایجان غربی- سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: کارهای اداری تخصیص ۳ میلیارد تومان بودجه اختصاصی به تیم والیبال شهرداری ارومیه (که با دستور استاندار آذربایجان غربی توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی پرداخت خواهد) انجام گرفته و بدهی بازیکنان داخلی از منابع داخلی شهرداری ارومیه پرداخت می شود.

به گزارش کردپرس، از شورای اسلامی شهر ارومیه، علی مصطفی زاده با اعلام اینکه مبلغ ۳ میلیارد تومان از بدهی بازیکنان داخلی فصل قبل باشگاه شهرداری اورمیه که از سوی کمیته انضباطی فدراسیون والیبال اعلام شده بود، اول وقت اداری شنبه از محل منابع داخلی شهرداری اورمیه به حساب این بازیکنان واریز خواهد شد، گفت: مابقی مبلغ ١.٢ میلیارد بدهی ۳ بازیکن داخلی این تیم که از باشگاه شکایت نکرده بودند نیز طی هفته های آتی پرداخت خواهد شد.

او با بیان اینکه لزوم طی روند قانونی، باعث کندی واریز این بدهی ها شد، ادامه داد: امروز (پنج شنبه) چک پرداخت این بدهی ها در ساعت پاپانی به بانک عامل ارسال شده بود که بدلیل تعطیلی شعبه، شنبه اول وقت اداری در حساب بازیکنان قرار خواهد گرفت.

عضو هیات رئیسه شورای شهر ارومیه با بیان اینکه تمام بدهی های باشگاه شهرداری ارومیه باید طی ماه‌های آینده پرداخت شود، ادامه داد: متاسفانه شهرداری ارومیه در حال حاضر میراث دار بدهی نزدیک به ۲۸ میلیارد تومانی باشگاه از سال‌های قبل است و به همین دلایل نیز تاکید داریم که تیم داری شهرداری ارومیه در لیگ برتر والیبال باید از لحاظ مالی و ... کاملا شفاف و دقیق انجام بپذیرد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه با بیان اینکه کارهای اداری تخصیص ۳ میلیارد تومان بودجه اختصاصی به تیم والیبال شهرداری ارومیه (که با دستور استاندار آذربایجان غربی توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی پرداخت خواهد) انجام گرفته و در روزهای آینده به حساب شهرداری ارومیه واریز خواهد شد، افزود: پرداخت بدهی بازیکنان داخلی از منابع داخلی شهرداری ارومیه انجام پذیرفته است.

مصطفی زاده در خصوص انتخاب سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه نیز گفت: با توجه به تاکیدات انجام گرفته مبنی بر استفاده از مربی و بازیکنان بومی و مشورتهای انجام گرفته "جهانگیر سیدعباسی" از سوی دست اندرکاران والیبال شهرداری به عنوان سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه انتخاب و معرفی شد.

او افزود: اعضا شورای شهر با حمایت از سرمربی و بازیکنان بومی و غیربومی تأکید دارند که حتما باید شأن و جایگاه هواداران والیبال آذربایجان و تیم والیبال شهرداری ارومیه حفظ شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه اظهار کرد: با توجه به مجوز وزارت کشور و مصوبه هیئت حل اختلاف استانداری، تیم والیبال شهرداری ارومیه ذیل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری فعالیت خواهد کرد.

به گزارش کردپرس، در حالیکه شهر ارومیه هنوز با تبعات دامنه دار پرونده عظیم فساد مالی شهردار و شورای های ادوار پیشین دست و پنجه نرم می کند، مناطق محروم شهر از خدمات شهری بی بهره مانده اند، ایستگاه آتش نشانی در کلان شهر ارومیه! با کمبود امکانات و تجهیزات رو به رواست، شهر دارای نقاط بحرانی فراوانی است، پروژه های نیمه تمام بلای جان شهروندان شده است و.. اما در این وضعیت شورای شهر کنونی(١٠ عضو) به فکر تیمداری والیبال و صرف هزینه گزاف شده اند.

این درحالی است که چند روز پیش فدراسیون والیبال ایران طی اطلاعیه اعلام کرده؛ به دلیل عدم اقدام مسئولان باشگاه شهرداری ارومیه در ثبت بازیکنان و تسویه بدهی، این تیم از لیگ برتر والیبال حذف شده است اما بلافاصله اعضای شورای شهر در نامه ای سرگشاده به ریاست فدارسیون والیبال، اقدام رییس لیگ برتر برای حذف تیم شهرداری ارومیه را غیرقانونی خوانده و اعلام کردند؛ «اگر سازمان لیگ در تامین هزینه های خود در مانده اند ما با حراج ساختمان شورای شهر درآمد حاصل از این محل را برای حل مشکلات مالی سازمان لیگ تقدیم کنیم»

در کردپرس بیشتر بخوانید؛

شورای پریشان شهر ارومیه/

شورای شهر ارومیه برای ابقای تیم والیبال حاضر به حراج ساختمان شورا شدند

تیمداری شهرداری ارومیه؛ چراغی است که به خانه روا نداشتند!

شورای شهر ارومیه از شعار تا عمل

کد خبر 37390

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha