برگزاری مسابقات فوتبال ساحلی در سنندج

رئیس سازمان  فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری سنندج با بیان اینکه توجه به توسعه ورزش نقش مهمی در ایجاد پویایی و نشاط اجتماعی در شهر دارد، گفت: مسابقات فوتبال ساحلی به همت سازمان  فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری سنندج برگزار می شود.

به گزارش کرد پرس، سرکوت نجفی در جمع خبرنگاران گفت: در راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی مسابقات فوتبال ساحلی به همت سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری در سنندج برگزار می شود.

وی اظهار کرد: علاقمندان به شرکت در این دوره از مسابقات می توانند از 22 تا 28 مرداد ماه جاری به مدت یک هفته از ساعت 8 صبح تا 14 ظهر از طریق شماره تماس 09198306654 نسبت به ثبت نام در این مسابقات اقدام کنند.

رئیس سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری سنندج با بیان اینکه ثبت نام در این مسابقات رایگان است، افزود: هر تیم شامل 9 نفر بازیکن و یک نفر سرپرست در رده سنی آزاد است و داشتن بیمه ورزشی و متحدالشکل بودن لباس بازیکنان، از ضرورت های شرکت در این دوره از مسابقات فوتبال ساحلی در شهر سنندج است.

نجفی ادامه داد: توجه به توسعه ورزش نقش مهمی در ایجاد پویایی و نشاط اجتماعی در شهر دارد از این رو این مهم به عنوان یک اولویت مورد توجه شهرداری سنندج قرار گرفته است.

وی با دعوت از علاقمندان به شرکت در این دوره مسابقات، بیان کرد: به تیم های برتر جوایز نقدی اهدا می شود.

کد خبر 36853

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha