وحدت، آگاهی و حضور 3 گذاره مورد تاکید رهبری در سفر به کردستان بود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با اشاره به فرمایشات رهبری در سفر به شهرستان بیجار، گفت: تاکید معظم له بر 3 گذاره وحدت، آگاهی و حضور است که این 3 کلید واژه در دنیای امروز و در مقطع کنونی هم نیاز ضروری برای جامعه ماست.

به گزارش کرد پرس، مهدی رمضانی در مراسم گرامیداشت سالروز سفر تاریخی مقام معظم رهبری به شهرستان بیجار، با اشاره به اینکه خاطره شیرین این سفر ۱۳ سال است که در ذهن مردم مرور می‌شود و ‌همواره در آرزوی تکرار آن هستند، گفت: این مقطع یکی از تاریخی ترین دوران در استان کردستان است.

وی با اشاره به فرمایشات رهبری در سفر به شهرستان بیجار، اظهار کرد: تاکید معظم له بر 3 گذاره وحدت، آگاهی و حضور است که این 3 کلید واژه در دنیای امروز و در مقطع کنونی هم نیاز ضروری برای جامعه ماست.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان افزود: خوشبختانه در جریان این سفر پر خیر و برکت و توسط مقام معظم رهبری، کردستان لقب استان فرهنگی به خود گرفت و این یک نشان افتخار برای این استان به شمار می رود.

رمضانی با اشاره به دیگر موارد مطرح شده در این سفر پر خیر و برکت، بیان کرد: عنوان بسیار مهم سرزمین صفا و وفا، اثبات ارادت و تعلق به انقلاب اسلامی از سوی مردم این دیار بود و این مسائل مهم برای همیشه در تاریخ استان ماندگار خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه قومیت‌های مختلف و دو مذهب شیعه و سنی با صلح و صفا و بدون مناقشه و منازعه در کنار هم زندگی می‌کنند، ادامه داد: وحدت چاره امروز جامعه ماست و وقتی در دهه پنجم و گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری تاکید می‌کنند که کشور باید قدرتمند شود و به سمت پیشرفت حرکت کنیم، برای تحقق این مهم به وحدت و آگاهی و البته بصیرت نیاز داریم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با تاکید بر اینکه آگاهی و بصیرت نیاز امروز جامعه ماست، به اقدام دولت سیزدهم در انجام جراحی بزرگ اقتصادی اشاره کرد و یادآور شد: در نگاه اول با هیچ منطق سیاسی نمی توان این اقدام را تحلیل کرد چرا که طبق منطق سیاست معمول و مرسوم، دولت‌ها در دور اول فعالیت خود چنین اقدامی را در دستور کار قرار نمی دهند، اما دولت انقلابی بدون توجه به محاسبات و مناسبات سیاسی و فقط با هدف تامین اقتصادی مردم و کوتاه شدن دست افراد رانت خوار از اقتصاد و همچنین تقویت تولید ملی، دست به این اقدام بسیار مهم زد.

رمضانی بر همکاری و همدلی بیشتر برای عبور از این مقطع حساس و جراحی بزرگ، گفت: خوشبختانه مردم ما همواره در مقاطع حساس با انقلاب و نظام همراه بوده و علیرغم تمامی توطئه ها، در این اقدام مهم نیز ددولت و نظام را همراهی کرده و انشالله همین مسیر با قدرت ادامه پیدا خواهد کرد.

کد خبر 32632

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha