طرح رتبه بندی معلمان دوشنبه هفته آینده در کمیسیون دولت

سرویس کردستان - وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح رتبه بندی معلمان، دوشنبه هفته آینده در کمیسیون دولت مطرح و بلافاصله به دولت می‌آید و پس از تصویب، اجرای آن در زمان خودش که در قانون تصویب شده، انجام می شود.

به گزارش کرد پرس، یوسف نوری روز پنجشنبه پس از حضور در مزار گلزار شهدای بهشت محمدی سنندج در جمع خبرنگاران، گفت: آیین‌نامه‌های این طرح نوشته و بررسی‌های اولیه آن در دستگاه‌های مربوطه انجام شده است که در صورت تصویب نهایی، امتیاز آن از ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ برای معلمان برقرار می‌شود.

وی با اشاره به تصویب طرح رتبه‌بندی در پایان سال گذشته، اظهار کرد: طرح رتبه بندی معلمان ۱۰ سال است که اجرایی نشده است اما اتفاق خوبی افتاد و دولت و شورای نگهبان همصدا شدند و اراده کردند که این کار انجام شود.

وزیر آموزش و پرورش هدف خود از سفر به کردستان را تقدیر از فرهنگیان به واسطه تلاش در دوران آموزش مجازی عنوان کرد و افزود: قرار است در این سفر موضاعات مختلفی بررسی شود و نیازها و کمبودهایی که هست، تا جایی که امکان دارد، با همکاری استاندار در خود استان برطرف شود.

گفتنی است دیدار صمیمی با جمعی از فرهنگیان و اطلاع از مشکلات و خواسته‌های آنان و نشست با تشکل های دانش آموزی از جمله برنامه‌های سفر یک روزه وی به کردستان است.

کد خبر 31871

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha