جنگل ایریس اثر ستاره میرزایی نویسنده اسلام آبادی منتشر شد

سرویس کرمانشاه _ داستان نیمه بلند جنگل ایریس اثر ستاره میرزایی در هفتاد صفحه و تیراژ هزار نسخه توسط انتشارات آون منتشر شد.

ستاره میرزایی در گفتگو با خبرگزاری کردپرس پیرامون فعالیت های خود گفت: متولد دی‌ماه سال ۱۳۸۷، شهرستان اسلام آبادغرب در استان کرمانشاه هستم. از دوران کودکی به مطالعه کتاب‌های کودک علاقه داشتم و سال ۱۳۹۸ بود که به شهرک شهید رضا نژادرضایی آمدیم.

وی ادامه داد: در این سال با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آشنا شدم. کانون در این شهرک، تازه تاسیس و مرکز شماره ۳ در اسلام آبادغرب می‌باشد؛ در کانون با آثار متنوعی از نویسندگان بزرگ ایران آشنا شدم، همچنین آثاری از نویسندگان جهان که ترجمه شده بود را مطالعه کردم و کم‌کم به نوشتن علاقه‌مند شدم.

این نویسنده اسلام آبادی عنوان کرد: از سال ۱۴۰۱ کارگاه داستان نویسی به فعالیت‌های متنوع کانون مرکز شماره ۳ اضافه شد و مدرس آن آقای میثم رجبی است؛ من در این کارگاه شرکت نموده و پایه‌های داستان نویسی را یاد گرفتم و همچنان با اشتیاق برنامه‌های این کارگاه را دنبال می‌کنم.

وی با اشاره اینکه اولین داستان وی به صورت رسمی در شهریور ماه سال ۱۴۰۱ در هفته نامه عصر باختر منتشر شده است در ادامه گفت: در همین سال با کمک مربی گران‌قدرم در مسابقه‌های گوناگون شرکت کردم و یکی از آنها «جایزه داستان نویسی وزمه» بود که موفق به کسب رتبه شدم. 

میرزایی پیرامون اثر جدید خود گفت: «جنگل ایریس» کتابی است که از من در سن ۱۴ سالگی منتشر شده، این کتاب دارای داستان تخیلی می‌باشد و مربوط به سه شخصیت در یک جنگل اسرار آمیز است. این سه شخصیت در این جنگل با مشکلات زیادی روبرو می شوند تا بتوانند به هدف خود یعنی رسیدن به قلعه پگاسوس برسند و ... این رمان کوتاه برای نوجوانان سفری در دنیای دیگری است.

وی افزود: از دیگر فعالیت‌های کانون می‌توان به انواع کلاس‌های طراحی، نقاشی، مجسمه‌سازی، مسابقه، قصه‌گویی، بازی‌های گوناگون و... اشاره کرد که آقای مسعود میاور مسئول مرکز، مربی آنها هستند. کانون فضای مثبتی دارد و پایه‌های موفقیت بچه‌ها در آن بنا می‌شود، و از اینکه از خانواده بزرگ کانون هستم به خودم افتخار می‌کنم.

کد خبر 2771929

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha