۳۴ پروژه حوزه سلامت در کردستان به بهره برداری می رسد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: ۳۴ پروژه حوزه سلامت که اجرای آن در دولت سیزدهم شروع و به تازگی خاتمه یافته است، هفته آینده در شهرستان های مختلف استان افتتاح و به بهره برداری می رسد.

به گزارش کرد پرس، فریدون عبدالملکی در جمع خبرنگاران استان کردستان، گفت: دولت سیزدهم و در راس آن شهید جمهور و مقام عالی وزارت بهداشت توجه ویژه ای به استان کردستان داشته و در این زمینه پروژه های مختلفی در حوزه سلامت استان اجرا، افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه ۳۴ پروژه حوزه سلامت که اجرای آن در دولت سیزدهم شروع و به تازگی خاتمه یافته است، افزود: این پروژه ها هفته آینده در شهرستان های مختلف استان افتتاح و به بهره برداری می رسد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان به پروژه های مذکور پرداخت و اظهار کرد: دانشکده بین المللی، بخش ام آر آی و سی تی آنژیوگرافی بیمارستان توحید سنندج، بخش آی سی یو بیمارستان امام حسین (ع) بیجار و مراکز جامع سلامت شهری و خانه های بهداشت روستایی از جمله این پروژه های مذکور است.

عبدالملکی به تاثیر به بهره برداری رسیدن این پروژه ها در توسعه زیرساخت های حوزه سلامت و نیز ارتقای خدمات رسانی سلامت به مردم عزیز استان اشاره کرد و ادامه داد: هزینه ای بالغ بر ۲۵۸ میلیارد تومان برای احداث و تجهیز این پروژه ها صرف شده است.

کد خبر 2771904

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha