انهدام ۱۳ باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در آذربایجان غربی

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از کشف ۱ تن و ۷۰۰ کیلو انواع مواد مخدر در سطح استان و انهدام ۱۳ فقره باند بزرگ قاچاق مواد مخدر طی سال جاری خبر داد.

به گزارش کردپرس،  سردار رحیم جهانبخش با اشاره به کشف ۱ تن و ۷۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سطح استان از ابتدای سال جاری، افزود: مبارزه جدی با سوداگران مرگ و پاسخگویی به مطالبات و درخواست های مردمی در جهت ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح پاک سازی نقاط آلوده با اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل پلیس به صورت مستمر در استان اجرا می شود.

او با تاکید به رشد ۱۰۰ درصدی کشفیات مواد مخدر و رشد ۶۵ درصدی دستگیری ها، در سال جاری افزود: با تلاش شبانه روزی سربازان گمنام پلیس مبارزه با مواد مخدر استان؛ با اجرای ۲۵۰ مرحله طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و آرامش در شهر؛ ۲۱۹ نقطه آلوده پاکسازی، ۱۰ مورد اماکن تجاری پلمپ، بیش از ۳۱۰ نفر خرده فروش مواد مخدر دستگیر و ۳هزار و ۹۵۰ نفر معتاد متجاهر جمع آوری و تحویل مراکز ترک اعتیاد شده اند.

فرمانده انتظامی استان در بخش دیگری از سخنانش از انهدام ۱۳ فقره باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در سطح استان خبر داد و گفت: از ابتدای  سال جاری بالغ بر ۴۵۰ میلیارد تومان بر بنیان مالی و اقتصادی قاچاقچیان ضربه وارد شده است.

سردار جهانبخش به عزم و جدیت پلیس در برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و نیز معتادان متجاهر در سطح استان تاکید کرد و در خاتمه با قدردانی از پیگیری و تلاش های مجاهدت گونه همکاران خود در مجموعه انتظامی با اشاره به عزم جدی پلیس در مقابله با پدیده خانمان سوز مواد مخدر، ضمن تشکر از همکاری مردم عزیز با پلیس از آن‌ها خواست همچون گذشته یاریگر پلیس باشند.

کد خبر 2770544

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha