هنرمند بوکانی عضو هیئت انتخاب جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی کرکوک شد

نژاد نجم، دبیر کل جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی کرکوک اقلیم کردستان با صدور حکمی "افشین ناصری" را به عنوان نماینده و عضو هیات انتخاب آثار بخش نمایش‌های خیابانی ایرانی متقاضی در دوره های این جشنواره منصوب کرد.

 "افشین ناصری" هنرمند بوکانی به عنوان نماینده و عضو هیات انتخاب آثار بخش نمایش‌های خیابانی ایرانی متقاضی در دوره های این جشنواره منصوب شد.

ناصری؛ سرپرستی گروه تئاتر ققنوس، مدیریت کانون تخصصی آموزش و نقد و برڕسی و  پژوهش نمایش‌های خیابانی، رئیس فعلی انجمن هنرهای نمایشی شهرستان بوکان، عضو هیات مدیره و داوران اصلی و انتخاب آثار ششمین و هفتمین جشنواره تئاتر خیابانی کرکوک عراق را در عرصه تئاتر در کارنامه دارد.

 کارگردانی، نویسندگی و طراحی بیش از ۷۰ اثر نمایشی و پرفورمنس، موسس و مدرس تئاتر، برگزیده دورهای مختلف جشنواره‌های تئاتر منطقه‌ای و ادوار مختلف جشنواره بین المللی تئاتر فجر در حوزه‌های بازیگری، کارگردانی، طراحی صحنه و پژوهش و رشته‌های تخصصی دیگر، مدیریت بخش و عضویت در هیات‌های مشورتی، انتخاب آثار و داوری چندین جشنواره ملی و بین المللی حوزه تئاتر، مدرس چندین کارگاه آموزشی و اجرایی در حوزه «ایده تا اجرا» و اجرای خارج از صحنه از جمله فعالیت‌هایی است که در پیشینه فعالیت‌های تئاتری افشین ناصری ثبت شده اند.

جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی کرکوک هر سال با حضور چندین کشور و  با استقبال تماشاگران برگزار می شود. سال گذشته نیز نمایش جیژوان از سنندج به کارگردانی سید فریدون احمدی و هوشیار قوامی به عنوان بهترین کار انتخاب و جایزه ویژه هیات داوران این جشنواره و کارگردانی اول را کسب کرد . همچنین نازیلا امینی از بوکان و نادیا علایی از بانه به صورت مشترک رتبه بازیگری اول را به دست آوردند.

کد خبر 2769517

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha