۲۲ مسافر اتوبوس از ریزش بهمن در گردنه خان بانه نجات یافتند

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: صبح امروز در گردنه خان بانه به علت ریزش بهمن سنگین تعدادی از مسافران گرفتار بهمن شدند، که با تلاش عوامل راهداری مسیر پاکسازی و مسافران نجات یافتند.

فرزاد حسنی در گفت و گو با خبرنگار کرد پرس، گفت: امروز در گردنه خان در محور بانه - سقز ریزش بهمن روی داد که با تلاش راهداری محور پاکسازی و به ۲۲ مسافر یک اتوبوس و چند دستگاه خودرو سواری دیگر با همکاری پلیس راه امداد رسانی شد.

وی با بیان اینکه همچنان برای گردنه خان ریزش بهمن محتمل است، افزود: در حال حاضر در محور دیواندره - سقز کولاک شدید گزارش شده و از مسافران درخواست داریم از ترددهای غیرضرور در این محور خودداری کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان اظهار کرد: محور دیواندره - سقز نیز صبح امروز برای دقایقی مسدود شده بود که در حال حاضر بازگشایی شده است.

حسنی در ادامه از تداوم انسداد گردنه ژالانه خبر داد و ادامه داد: روز گذشته چندین بهمن سنگین در این گردنه رخ داد که ماشین آلات راهداری نیز گرفتار بهمن شدند.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه به کسی آسیب وارد نشده است، یادآور شد: راهداران برای بازگشایی گردنه در این محور حضور دارند و تردد تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

کد خبر 2766666

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha