بالغ بر ۵ هزار میلیارد ریال اموال توقیفی تعیین تکلیف شد

سرویس آذربایجان غربی- رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی گفت: ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اموال توقیفی در انبارهای مدیریت جمع آوری و فروش اموال تملیکی تعیین تکلیف و وجوه حاصل از آن به حساب خزانه داری کل کشور واریز شد.

به گزارش کردپرس، ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی با همراهی استاندار از انبارهای مدیریت جمع آوری و فروش اموال تملیکی این استان بازدید کرد و گفت: این بازدید به منظور هماهنگی بیشتر در راستای کمک به فروش اموال توقیفی در انبارهای مدیریت جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان صورت گرفت تا ضمن بررسی مشکلات فرا روی این مدیریت کمک‌های لازم برای تسهیل در امور تعیین تکلیف اموال صورت گیرد.
او افزود: در شش ماهه نخست سال جاری با هماهنگی مسئولان قضایی و اجرایی استان بالغ بر ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اموال توقیفی در انبارهای مدیریت جمع آوری و فروش اموال تملیکی تعیین تکلیف و وجوه حاصل از آن به حساب خزانه داری کل کشور واریز شد.

عتباتی اضافه کرد: با توجه به عملکرد خوبی که در تعیین تکلیف اموال صورت گرفته است رتبه سوم کشوری در این حوزه برای استان حاصل شده که در نوع خود و در مقایسه با سال‌های قبل رشد چشم گیری داشته و ارزشمند است.

رییس کل دادگستری استان در پایان تاکید کرد: تلاش‌ها بر این است که مشکلات پیش رو در سریعترین زمان حل و اموال به سرعت تعیین تکلیف شوند تا از کمترین تضییع اموال جلوگیری به عمل آید.

کد خبر 2760984

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha