نخستین نمایشگاه عکس صنعت در کردستان افتتاح شد

نخستین نمایشگاه عکس صنعت از آثار ۱۵ عکاس کردستانی در محورهای معاون و صنایع معدنی، گردشگری و صنایع دستی، صادرات و تجارت و بازرگانی، مرزکشاورزی و دامداری، صنایع و تولیدات صنعتی در گالری سوره سنندج افتتاح شد.

به گزارش کرد پرس، در این نمایشگاه ۴۰ اثر برگزیده از فرشید اردلان، الهام امی، هژیر الله مرادی، سید مصلح پیرخضرانیان، مبین پیمانکار، سید لطیف حسینی نسب، سید جلال حسینی، جلال داسار، بختیار صمدی، نوید صیدیمرادی، جمشید فرجوندفردا، علی اصغر فیض اللهی، کیوان فیروزه ای، رامیار قریشی و عرفان کرمی در معرض بازدید قرار گرفته است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت: نمایشگاه عکس با موضوع «صنعت در کردستان» به منظور معرفی توانمندی ها و چالش های صنعت و تولید اشتغال آفرین برپا شده است.

علی اکبر عبدالملکی اظهار کرد: در این نمایشگاه ۱۵ عکاس با سوژه کردستان در محورهای معاون و صنایع معدنی، گردشگری و حمل و نقل و ترابری، کشاورزی و دامداری و صنایع و تولیدات صنعتی کردستان، آثار خود را به معرض نمایش گذاشته اند.

وی از آمادگی برگزاری نخستین جشنواره ملی عکس صنعت در ایران به میزبانی کردستان خبر داد و افزود: این مهم با حمایت مدیران کشوری و با توجه به ظرفیت های هنرمندان کردستانی قابل انجام است.

کد خبر 2759545

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha