کشف محموله قاچاق سوخت در گمرک بازرگان

سرویس آذربایجان غربی- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: محموله سوخت قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال با تلاش مأموران پلیس امنیت اقتصادی این استان در گمرک بازرگان کشف شد.

به گزارش کردپرس، سردار رحیم جهانبخش در این خصوص گفت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارزِ پلیس امنیت اقتصادی آذربایجان غربی در راستای طرح مقابله با کالای قاچاق و در پی کسب خبری مبنی بر اینکه شخصی اقدام به انباشت و نگهداری فرآورده‌های نفتی غیرمجاز در گمرک بازرگان کرده است، بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

او اضافه کرد: با هماهنگی مقام قضائی و دعوت از مأموران شرکت نفت، اکیپ گشت خودرویی به محل انباشت سوخت اعزام و در بازرسی از این محل، بیش از ۳۶ هزار و ۲۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق و فاقد مجوز به ارزش ۱۰ میلیارد ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی ادامه داد: در این راستا، یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سردار جهانبخش با بیان اینکه پلیس برخورد قاطعانه با قاچاقچیان را با جدیت در دستور کار خود قرار داده است، اظهار کرد: مردم نیز می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این خصوص، آن را با سامانه ۱۱۰ در میان بگذارند تا اقدامات لازم صورت گیرد.

کد خبر 2758688

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha