کلاهبرداری ۱۱۲ میلیاردی در کرمانشاه

سرویس کرمانشاه _ فرمانده انتظامی استان از دستگیری مجرمی خبر داد که به بهانه صادرات کاغذ و خرید و فروش ارز ۱۱۲ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود.

به گزارش کردپرس؛ سردار "مهدی حاجیان" اظهار کرد: پس از اعلام شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه شخصی خود را تاجر معرفی کرده و به بهانه صادرات کاغذ، خرید و فروش ارز و مشارکت در بورس مبالغ زیادی از آن ها کلاهبرداری کرده و سپس متواری شده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری با انجام کارهای اطلاعاتی، دریافتند متهم تحت تعقیب چندی قبل به جرم کلاهبرداری توسط ماموران پلیس یکی از شهرهای شمالی کشور دستگیر و زندانی شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به هماهنگی های انجام شده پلیس و دستگاه قضائی، از انتقال متهم به پلیس آگاهی کرمانشاه خبر داد و گفت: این فرد در بازجویی های انجام گرفته به کلاهبرداری ۱۱۲ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریالی از ۱۱ نفر به بهانه تجارت و صادرات کاغذ، خرید و فروش ارز و مشارکت در بورس اعتراف کرد.

سردار حاجیان در پایان از تشکیل پرونده ای جدید علیه فرد کلاهبردار و معرفی دوباره وی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم جدید خبر داد.

کد خبر 2756423

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha