۲ نفر در سد عباس آباد بانه غرق شدند/غواصان به دنبال جستجوی اجساد

مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بانه گفت: طی تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر غرق شدن دو نفر در سد عباس آباد، بلافاصله گروه غواص و امداد و نجات آتش نشانی به محل اعزام شدند.

به گزارش کرد پرس، ابراهیم حیدری گفت: با ورود نیروهای آتش نشانی در روز اول حادثه هیچ گونه جسدی مبنی بر تایید خبر پیدا نشد اما جستجو ادامه داشت.

وی افزود: در دومین روز از جستجو برای پیدا کردن جسد غرق شدگان یک تیم غواص حرفه ای از مریوان به همراه غواصان و آتش نشانان بانه و سنندج در جستجو برای پیدا کردن جسدهای متوفیان تلاش کردند که تلاش آنها هم همچنان بی نتیجه مانده است.

مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بانه اظهار کرد: امروز و در سومین روز جستجو دو تیم دیگر از شهرهای سقز و بوکان به شهرستان بانه اعزام می شوند و جمعا پنج تیم به جستجو ادامه خواهند داد.

حیدری ادامه داد: تمام تلاش خود را برای پیدا کردن جسدهای متوفیان به کارخواهیم برد.

فرماندار شهرستان بانه نیز در این رابطه بیان کرد: برای شفاف سازی و پیداشدن جسد این دو جوان از تمام ظرفیت های موجود استفاده شده است.

کمال خدری یادآور شد: هر چند با توجه به بالا آمدن سطح آب که عملأ دید در زیرآب را کاهش می دهد و به تبع آن جستجو را با مشکلاتی روبرو خواهد کرد اما در تلاش هستیم با تلاش نیروهای آتش نشانی بانه به همراه غواصانی از دیگر شهرهای استان در کمترین زمان ممکن این عملیات به نتیجه برسد.

کد خبر 2754358

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha