اعمال مقررات منع رفت و آمد در حسکه از سوی مدیریت خودگردان

سرویس سوریه - مدیریت خودگردان شمال و شرق سوریه برای تأمین امنیت منطقه حسکه یک هفته ممنوعیت آمد و شد وضع کرد. 

به گزارش کردپرس، کمسیون امور داخلی مدیریت خودگردان شمال و شرق سوریه به منظور امنیت منطقه در حسکه و بخش های دیگر شمال و شرق سوریه منع رفت و آمد همه جانبه اعلام کرد.

بر اساس این اطلاعیه از امروز 24 ژانویه تا 31 ژانویه منع رفت و آمد کامل در حسکه اجرا می شود. در شهرهای دیگر شمال و شرق سوریه نیز از ساعت 18 غروب تا 6 بامداد منع رفت و آمد اعمال می شود.

در این اطلاعیه آمده است: «حکومت ترکیه نتوانست به اهداف خود برای تضعیف امنیت و از بین بردن ثبات مدیریت خودگردان شمال و شرق سوریه دست یابد، بنابراین بار دیگر از داعش برای اهداف خائنانه‌اش حمایت کرد. بدیهی است نیروهای امنیت داخلی این حملات را شکست دادند. ما به عنوان کمیسیون امور داخلی مدیریت خودگردان تا یک هفته در داخل و حومه حسکه منع رفت و آمد اعلام می کنیم. نانوایی ها، کارخانه ها، مراکز بهداشتی درمانی، مراکز سوخت رسانی و شهرداری ها مشمول این بخشنامه نمی شوند. ممنوعیت از ساعت 18 تا 6 بامداد در همه جای شمال و شرق سوریه اعمال می شود و حمل و نقل بین شهری نیز محدود خواهد بود. از مردم می خواهیم که به این ممنوعیت پایبند باشند تا نیروهای ما بتوانند به وظایف خود برای حفظ امنیت و ثبات منطقه رسیدگی کنند.»

کد خبر 26025

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha