خودکشی نوجوانی در ارومیه بعد از تحقیر شدن در لایو اینستاگرام

سرویس آذربایجان غربی- نوجوان ۱۸ ساله ارومیه ای بعد از اینکه توسط چند نفر ربوده و در لایو اینستاگرام مورد تحقیر و هتاکی قرار گرفت، اقدام به خودکشی کرد.

به گزارش کردپرس، مدتی قبل کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که در آن دیده می شد، چند جوان ارومیه ای اقدام در لایو اینستاگرام به یک نوجوان ۱۸ ساله توهین و هتاکی می کنند و با رفتار و کلام خود، او را تحقیر می کنند.

چند روزی بعد از این حادثه زمانی که کلیپ اهانت به پسر جوان در شبکه های مجازی منتشر شد، نوجوان ۱۸ ساله اقدام به خودکشی با قرص ترامادول کرد. به همین دلیل پدر این نوجوان اقدام به شکایت از افرادی کرد که کلیپ اهانت بار را منتشر کرده بودند.

در حالی که پسر جوان ادعا کرده بود که چند نفر با فریب او را به یک مغازه کشانده و از او فیلم گرفتند، شکایت پدر او با موضوع آدم ربایی، حبس غیرقانونی و هتک حیثیت از طریق انتشار فیلم بدون رضایت فرد؛ تنظیم شد و در دستور کار قضایی قرار گرفت.

پدر این نوجوان در توضیح این حادثه به رکنا گفت:«ما ساکن یکی از روستاهای ارومیه هستیم و مدتی قبل پسرم از یک مغازه موبایل فروشی، گوشی موبایل خریده بود. با اینکه گوشی نو و آکبند بود اما زمانی که آن را به شارژ زده بود، متوجه شد باتری آن شارژ نمی شود. برای همین باز هم سراغ فروشنده رفته بود و او قبول نکرده بود که گوشی اشکال داشته است اما با پسرم درگیر شده بودند. وقتی روز بعد باز هم پسرم می خواست برای اعتراض سراغ فروشنده برود،چند نفر از دوستان فروشنده پسرم را فریب داده و سوار خودرو کرده بودند. بعد او را به یک مغازه برده و کرکره را پایین دادند.آنها گوشی پسرم را گرفتند و با گوشی خودش وارد اینستاگرام شدند و لایو گرفتند. بعد با فحاشی و هتاکی به پسرم او را وادار کردند که معذرت خواهی کند و او را در برابر دوستانش تحقیر کردند. وقتی پسرم متوجه شد که کلیپ آن لایو منتشر شده اقدام به خودکشی کرد و چند روزی در بیمارستان بود تا جانش نجات پیدا کرد. حالا او حال روحی خیلی بدی دارد و به خاطر این رفتار و اقدام به خودکشی؛ در تکلم مشکل پیدا کرده است».

پدر این نوجوان در آخر گفت:«من یک کارگر هستم و نمی توانستم همراه پسرم برای خرید موبایل بروم.او حدود ۶ میلیون تومان برای گوشی هزینه کرده بود اما من الان بابت رفتاری که با او شده شکایت دارم.شکایت خود را ثبت کرده ام اما متهمان این پرونده هنوز دستگیر نشده اند.»

رسیدگی به این پرونده در دستور کار پلیس و ماموران قضایی ارومیه قرار دارد.

کد خبر 22991

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha