حذف جناح بازی و مبارزه با فساد اداری خواسته شورای شهر بوکان از شهردار جدید

سرویس آذربایجان غربی- رئیس شورای اسلامی شهر بوکان گفت: حذف جناح بازی و مبارزه جدی با فساد اداری، پرداخت حقوقات معوقه کارکنان، برخورد جدی با پدیده ی شوم ساخت و ساز غیر مجاز و همچنین ارتباط سازنده و قوی با رسانه ها برای شناسایی مشکلات، از جمله انتظارات شورای شهر از شهردار جدید است.

به گزارش کردپرس، در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید شهرداری بوکان برگزار احمد رحمانی، رئیس شورای اسلامی شهر بوکان، ضمن تبریک به سرپرست و شهردار جدید این شهر، حاکم کردن اخلاق و قانون در فرآیند پاسخگویی، ایجاد بستر لازم برای ارتباط مستقیم و صمیمانه با مردم، حذف جناح بازی و مبارزه جدی با فساد اداری، شناسایی و تقویت کارکنان صادق و کاردان را از جمله انتظارات شورا از شهردار جدید عنوان کرد.

او افزود: انتظار می رود پیگیری سریع و جدی موضوعات احداث آرامستان جدید و پسماند شهری، پرداخت حقوقات معوقه کارکنان، برخورد جدی با پدیده ی شوم ساخت و ساز غیر مجاز و همچنین ارتباط سازنده و قوی با رسانه ها برای شناسایی مشکلات، کمبود ها و نارسایی های نقاط مختلف سطح شهر، در دستور کاری شهردار بوکان باشد.

رشید میر حسامی، سرپرست شهرداری بوکان نیز در این جلسه ضمن اشاره به ساخت و سازهای انبوه و غیر مجاز صورت گرفته تاکید کرد: مطمئناً این حجم از ساخت و سازها در آینده مشکلاتی را برای همشهریان ارجمند و نیز مجموعه مدیریت شهری ایجاد خواهد کرد که بایستی از هم اکنون در راستای حل این معضلات گام های اساسی برداشته شود.

او ضمن درخواست تعیین میزان دارایی ها، املاک به فروش رفته و نیز بدهی های شهرداری تاکنون گفت: امیدواریم با هدایت و حمایت شورای اسلامی شهر و نیز یاری مجموعه ی بزرگ شهرداری، بر مشکلات و موانع سر راه فایق آمده و از آنان عبور نماییم.

در این مراسم "رشید میر حسامی" با رای شورای دور ششم شهر به عنوان سرپرست جدید شهرداری بوکان معرفی و از زحمات "محمد مجدی" سرپرست سابق شهرداری تقدیر شد.

کد خبر 21861

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha