چرا می خواهند قضیه بارز کردستان را پیچیده کنند؟/ انتصاب سرپرستی بدون سابقه اجرایی صنعتی

سرویس کردستان_ در حالی که مشکل در کارخانه بارز کردستان، مبرهن و روشن و راهکار رهایی از آن هم عیان است اما ظاهرا عوامل این بحران با توجه به نفوذی که دارند به دنبال پیچبده تر کردن مشکلات هستند‌.

به گزارش کرد پرس، امروز جمعه ۲۸ آبان؛ بعد از اعتصاب روز چهارشنبه ۲۶ آبان کارگران بارز کردستان، در حالی که این واحد صنعتی از سال ۹۹ مدیر عامل ندارد و همچنین چند تن از اعضای هیات مدیره هم حضور موثری در این کارخانه نداشته اند، حکم سرپرستی بارز کردستان صادر شد.

کارگران بارز کردستان و مدیران دغدغه مند این کارخانه در این مدت همواره از نبود مدیریت کارآمد، در نتیجه آن ایجاد فساد و اختلال در کارها گلایه داشته اند و خواستار تعیین یک مدیر عامل آشنا به مسایل بارز کردستان، دردمند و ضد فساد بوده و می خواسته اند این واحد صنعتی از انحصار قایم مقام این کارخانه و اطرافیان او خارج شود.

بعد از آنکه بالاخره آقای فکری مدیر عامل وقت گروه صنعتی بارز، بعد از مدت ها صدای کارگران را شنید و اقدام به برکناری معاونت منابع انسانی این کارخانه که منبع بسیاری از فسادها بود، کرد، آرام آرام این واحد صنعتی در یک مسیر متعادل قرار گرفت، اما با استعفای آقای فکری از گروه بارز در یک ماه گذشته که در اعتراض به تصمیمات غیرکارشناسی و فسادزا صورت گرفت؛ گروه بنفش چنبره زده بر بارز کردستان، دوباره در حال جان گرفتن هستند.

این گروه با اخراج کسانی مانند آقای باباویسی و فتحی از معاونان خوشنام این کارخانه، می خواهند همچنان تارهای تنیده بر منابع این کارخانه را حفظ کنند. حال در تعیین سرپرست برای این واحد هم شاهد ادامه این روند هستیم و تیم بنفش می خواهد در سایه مدیریتی که به مسایل اجرایی آشنا نیست و سابقه خدمتش عمدتا در بخش حراست بوده، بتواند به بازی خود در بارز ادامه دهد و انحصار و چنبره قایم مقام همچنان حفظ شود.

کرد پرس در این زمینه بزودی گزارش های دیگری منتشر خواهد کرد......

کد خبر 21586

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha