مدیران  استان کرمانشاه،  نارضایتی و نگرانی های  مردم پاوه را ببینند!

سرویس کرمانشاه _ سخنان ماموستا ملا قادر قادری پیرامون وضعیت مرز شوشمی و طرح مشکلات پاوه بازتاب زیادی در رسانه ها داشته است. نظام سلیمانی از چهره های صاحب نظر و خوش فکر منطقه در قالب یادداشتی به ضرورت نگاه ویژه مسئولان استانی برای حل مشکلات شهرستان پاوه پرداخته است.

خبرگزاری کردپرس _ پاوه همواره نامی مشعشع در تاریخ انقلاب اسلامی و نامی محترم در دیدگاه رهبری و عالی ترین مسئولان کشور بوده است ؛ در این خوش نامی امام جمعه معزز شهر پاوه جناب حاج ماموستا ملا قادر قادری در کنار مردم انقلابی پاوه نقشی محوری و اساسی داشته است. شخصیت برجسته ای که در طول چهل و دو سالی که از سوی بنیانگذار انقلاب اسلامی به عنوان امام جمعه شهر پاوه انتخاب شده است ، همواره در مسیر دفاع از آرمان های انقلاب و منافع عمومی مردم منطقه بوده است.
از این رو آنچه امام جمعه شهر پاوه در خطبه های روز جمعه 21 مهر ماه بیان کرد در راستای همان راه همیشگی دفاع از انقلاب و منافع مردم منطقه ارزیابی می گردد؛ نارضایتی و نگرانی امام جمعه محترم، بازتاب نگرانی ها و نارضایتی های مردمی مزمنی است که ریشه در عملکرد ضعیف برخی مدیران و تصمیم گیران در استان کرمانشاه دارد.
اینکه مرز قدیمی و تاریخی شوشمی در بخش نوسود شهرستان پاوه که به همراه مرز خسروی از نخستین مرزهای رسمی غرب کشور بوده است، با وجود همه وعده ها و درخواست ها در طول دو دهه گذشته مورد بی مهری و بی توجهی قرار می گیرد همه مردم این دیار را نگران نموده است . اینکه رشد جمعیت بخش نوسود شهرستان پاوه پس از چهل سال با وجود رشد 137 درصدی جمعیت کشور منفی 36 درصد بوده است و بخش عمده ای از مردم این دیار در سه دهه اخیر در سایه ی بی توجهی ها و تداوم مشکلات و تبعیض ها جلای وطن و ترک دیار نموده و به خارج از کشور و یکی از شهرستان های استان کردستان مهاجرت نموده اند پیام روشنی بوده است که متاسفانه هرگز از سوی مدیران در استان کرمانشاه دریافت نشده است !
امیدواریم آنچه امام جمعه شهر پاوه دردمندانه خطاب به مسئولان استان کرمانشاه بیان نمودند به عنوان پیامی سنجیده و منطقی برخاسته از قلب مردم نجیب شهرستان پاوه مورد استقبال قرار گیرد ، و با نگاهی مثبت در صدد رفع نگرانی ها در این زمینه باشند .
انبوه مشکلات و انباشت نگرانی ها و نارضایتی های مردم شهرستان پاوه با وجود همه فداکاری ها و رشادت ها پس از شصت و سه سال از تاسیس شهرستان پاوه ، اقداماتی ویژه و از جمله تاسیس فرمانداری ویژه پاوه را به عنوان راهی در جهت حکمرانی خوب در این شهرستان بیش از هر زمان دیگری لازم و قابل توجیه می نماید ؛ که امیدواریم مورد توجه مدیران کشور و استان کرمانشاه قرار گیرد .

کد خبر 21186

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha