تردد در جاده های کردستان بدون مشکل برقرار است

سرویس کردستان – رئیس پلیس راه کردستان گفت: در حال حاضر تردد خودرو در محورهای اصلی و فرعی سطح استان برقرار بوده و مشکل خاصی در این زمینه نداریم.

سرهنگ عیسی گوهری در گفت و گو با خبرنگار کرد پرس، گفت: بارش سنگین برف و کولاک که از عصر روز پنجشنبه در کردستان آغاز شدده بود، مشکلاتی را برای تردد خودروها ایجاد کرد که با کمک عوامل راهداری محورهای اصلی و فرعی بلافاصله برفروبی و نمک پاشی شد.

وی اظهار کرد: خوشبختانه در حال حاضر هیچ کدام از جاده های اصلی و فرعی سطح استان مسدود نیست و تنها مسیر مسدود استان گردنه تته در محور سروآباد – پاوه است که با توجه به حجم بارش سنگین و احتمال وقوع بهمن در این مسیر، معمولا این محور تا اوایل فصل بهر سال آینده مسدود می شود.

رئیس پلیس راه کردستان افزود: همچنین طی 2 روز گذشته به تعداد بیش از یک هزار خودرویی که در برف و کولاک در جاده های سطح استان گرفتار شده بودند، کمک شد و خوشبختانه برای مسافران نیز به وجود نیامد.

سرهنگ گوهری ادامه داد: از کسانی که به هر دلیلی قصد مسافرت و تردد را دارند درخواست داریم حتما زنجیر چرخ همراه داشته و از سالم بودن سیستم گرمایش و برف پاک کن خودروی خود نیز اطمینان داشته باشند.

کد خبر 21127

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha