دفاع نابجا و غیر معمول از مدیریت آب کردستان مسبب وضع فعلی است

سرویس کردستان - نماینده مردم سنندج, دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در خصوص تسریع در روند پروژه‌ انتقال آب شرب از سد آزاد به تصفیه خانه شهر سنندج تاکید کرد و گفت: دفاع نابجا و غیر معمول از مدیریت آب کردستان مسبب وضع فعلی است.

به گزارش کرد پرس, محسن فتحی در دیدار با وزیر نیرو گفت: وضعیت اسفناک آب شرب سنندج نه قابل مماشات است، نه قابل قبول و ضروری است در این خصوص برنامه ریزی دقیقی صورت گیرد.

وی ضمن ابراز گلایه شدید از وضعیت نگران کننده آب آشامیدنی در شهرستان‌های حوزه انتخابیه نسبت به تسریع فوری در روند اجرای پروژه‌ انتقال آب شرب از سد آزاد به تصفیه خانه شهر سنندج تاکید کرد.

نماینده مردم سنندج, دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت تصفیه خانه های آب شرب و فاضلاب شهر دیواندره، تصفیه‌خانه‌های آب شرب و فاضلاب شهر کامیاران، مجتمع آبرسانی اوباتو و مجتمع آبرسانی هه‌لتوشان و مجتمع آبرسانی خامسان، خواستار توجه جدی و فوری وزارت نیرو جهت رفع مشکلات و تعلل در اجرای این پروژه‌ها شد.

فتحی وضعیت اسف بار تامین آب آشامیدنی در نقاط مختلف استان و بویژه شهر سنندج را ناشی از حمایت نابخردانه بعضی از شعار دهندگان امروز از مدیران نالایق گذشته دانست و اظهار کرد: مشکل آب شرب شهر سنندج چندین سال است دغدغه مردم و فعالان مدنی بوده و مشکل امروز نیست.

وی افزود: علی رغم کارشکنی و حمایت های هدفدار عده ای که امروز خود را مدافع مردم معرفی می کنند، تمامی تلاش خود را برای تغییر مدیریت در حوزه آب استان به کار برد.

نماینده مردم سنندج, دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دفاع نابجا و غیر معمول از مدیریت آب کردستان در گذشته مسبب وضع کنونی است.

فتحی ادامه داد: در دفاع از سلامت و منافع استان با هیچ فرد و گروهی مماشات نخواهد کرد و عقد اخوت نبسته است.

وی با اشاره به دغدغه های مردمی در این خصوص بیان کرد: فعالین مدنی صدای رسا و واقعی مطالبات به حق مردم در حوزه آب آشامیدنی هستند.

کد خبر 19862

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha