3 حادثه رانندگی در جاده های کردستان یک فوتی و 9 مصدوم به جا گذاشت

سرویس کردستان - رئیس پلیس راه کردستان گفت: در 24 ساعت گذشته در 3 حادثه رانندگی مختلف در محورهای مواصلاتی سطح استان, یک نفر فوت و نفر نیز مصدوم شدند.

به گزارش کرد پرس، سرهنگ عیسی گوهری گفت: در حادثه اول به علت واژگونی یک دستگاه خودروی سواری ساینا در محور سنندج به کامیاران 2 نفر مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه در این حادثه خوشبختانه خسارت جانی نداشتیم, اظهار کرد: سرعت غیرمجاز و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه توسط راننده علت وقوع این حادثه بوده است.

رئیس پلیس راه کردستان ادامه داد: در حادثه دوم نیز که در محور سنندج به مریوان رخ داد, 2 دستگاه خودروی سواری پژو 405 با هم برخورد کردند که متاسفانه یکی از سرنشینان فوت و 4 نفر دیگر مصدوم شدند.

سرهنگ گوهری یادآور شد: این 2 خودرو از رو به رو به هم برخورد کردند و انحراف به چپ و سبقت غیرمجاز یکی از خودروها باعث وقوع این حادثه بوده است.

وی بیان کرد: در حادثه سوم نیز که بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری سمند در محور سنندج به دهگلان اتفاق افتاد 3 نفر مصدوم شدند.

رئیس پلیس راه کردستان افزود: راننده سمند بر اثر سرعت غیرمجاز نتوانسته خودرو را کنترل کند و بعد از انحراف از مسیر با تیر چراغ برق برخورد کرده و متوقف می شود که خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشته است.

کد خبر 17747

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha