حمله مسلحانه به دفتر حزب دموکراسی و پیشرفت در استانبول

سرویس ترکیه - دفتر حزب دموکراسی و پیشرفت ترکیه در استانبول هدف یک حمله مسلحانه قرار گرفت.

به گزارش کردپرس، دفتر حزب دموکراسی و پیشرفت (DEVA) در ساعت های بامداد امروز هدف حمله مسلحانه افراد ناشناس قرار گرفت.

بر اساس خبر جمهوریت این حادثه حوالی ساعت 3:30 بامداد در محله آرناووت کوی استانبول رخ داد. فردی مسلح پس از پیاده شدن از خودروی خود در مقابل ساختمان حزب 7 گلوله به سمت آن شلیک کرد. در نتیجه این شلیک تعدادی از شیشه های ساختمان شکسته شدند و خساراتی نیز به لوازم داخل ساختمان وارد شد.

فاتح قارابالیک رئیس DEVA شاخه آرناووت کوی در این باره گفت: «حمله مسلحانه ای از سوی افراد ناشناس به ساختمان حزب انجام شده و اراده ملت را نشانه رفته است. ما اصلا انتظار این را نداشتیم که دفتر حزبمان به ویژه در منطقه آرناووت کوی دچار چنین حمله ای شود. خوشبختانه در این حادثه هیچ تلفات جانی نداشتیم و تنها خسارات مادی به برخی اموال حزب رخ داده است.»

او ادامه داد: «به طور کلی در ترکیه هر کس یک اسلحه کمری با خود دارد. ما آرامش خود را حفظ کرده و اطلاعات لازم را به دفتر مرکزی خود دادیم. همچنین در حال بررسی فیلم های دوربین های مداربسته هستیم. هنوز برای دادن اطلاعات خیلی زود است.»

گفتنی است پس از یک هفته هجوم اخبار و توجه به سمت حزب دموکراتیک خلق ها (HDP) این بار به دلیل حمله مسلحانه بامدادی توجه رسانه ها کمی هم به حزب DEVA معطوف شد.

کد خبر 17623

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha