دعوت ۲ شمشیر باز نوجوان ارومیه به اردوی تیم ملی

سرویس آذربایجان غربی- دبیر هیات شمشیر بازی آذربایجان غربی از دعوت ۲ شمشیر باز نوجوان ارومیه به اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان کشور برای اولین بار در تاریخ شمشیر بازی استان خبر داد.

به گزارش کردپرس، به نقل از ورزش و جوانان؛ علی نجف زاده گفت: دانیال ولی نژاد و مبین رضوی ۲ شمشیر باز نوجوان استان به اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان کشور در اسلحه سابر دعوت شدند.

نجف زاده افزود: اردوی تیم ملی سایر نوجوانان و جوانان کشور از تاریخ دوم مهر تا یازدهم مهرماه در مازندران برگزار می شود که ۲ نوجوان شمشیر باز استان نیز در این اردو حضور خواهند داشت.

او بیان کرد: این ۲ نوجوان شمشیرباز استان برای برگزاری مسابقات درون اردویی باید در روزهای سوم و چهارم مهر ماه در این اردو حضور پیدا کنند.

دبیر هیات شمشیر بازی آذربایجان غربی با بیان اینکه دعوت این دو نوجوان به اردوی تیم ملی کشور در تاریخ شمشیر بازی استان برای اولین بار صورت گرفته است، گفت: این ۲ ورزشکار باید ۴۸ ساعت قبل از حضور در اردوی تیم ملی تست pcr داده و با در دست داشتن جواب آزمایش در اردو حضور پیدا کنند.

نجف زاده گفت: با توجه به شرایط قرمز کرونا در ارومیه تمرینات شمشیربازی تعطیل است و آغاز تمرینات ورزشکاران شمشیر باز، منوط به صدور اجازه از ستاد مقابله با کرونای استان است.

کد خبر 17247

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha