دانشگاه آزاد مهاباد به واحد بين الملل تبديل شد

سرویس آذربایجان غربی- نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی از صدور مجوز ثبت نام، جذب و تحصيل دانشجويان خارجي (غيرايراني) براي دانشگاه آزاد اسلامي مهاباد خبر داد.

جلال محمودزاده در گفت و گو با کردپرس افزود: پيرو پيگيري های انجام گرفته دانشگاه آزاد مهاباد به واحد بين الملل تبديل و مجوز جذب و تحصيل دانشجويان خارجي (غيرايراني) برای آن صادرشده است.

او ادامه داد: با صدور مجوز مذكور، جذب دانشجوي خارجي (غيرايراني) در رشته هاي مختلف تحصيلي در مقاطع كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري در واحد مهاباد امكان پذير است.

به گزارش کردپرس، دانشگاه آزاد مهاباد در سال ۱۳۶۵ با اولین رئیس خود دکتر محمد مجدی تأسیس شد و یک سال بعد با پذیرش ۲۱۵ نفر دانشجو در رشته‌های کاردانی دامپزشکی، عمران، ادبیات فارسی و امور زراعی فعالیت خود را آغاز کرد. از روسای دیگر می توان به آقایان دکتر ایرانزاده و دکتر سیدجمیل قادری و دکتر عادل صلواتی و دکتر خان احمدزاده و بهمن کرد اشاره کرد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد یکی از واحدهای بزرگ کشور بوده و اكنون، پس از گذشت 30 سال از درجه واحد به بسيار بزرگ و بزرگترين واحد استاني ارتقا یافته است.

کد خبر 15700

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha