اعتبار آسفالت جاده های تکاب و شاهین دژ هنوز تخصیص نیافته است

سرویس آذربایجان غربی- نماینده شهرستان های شاهین دژ و تکاب گفت: ما هر بودجه ایی برای ساماندهی جاده ها می گیریم بابت بدهی قبلی به پیمانکاران داده می شود، مگر ما بدهکاریم؟ مردم از من آسفالت می خواهند و کاری به بدهی قبلی ندارند.

به گزارش کردپرس، حسن همتی در دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه استان آذربایجان غربی افزود: یکماه قبل با حضور مدیر کل راهداری مقرر شد که مبلغ خوبی برای اتمام روکش آسفالت شاهیندژ و تکاب اختصاص یابد، متاسفانه تا این لحظه اقدامی در این رابطه انجام نشده است.

او با اشاره به اینکه آسفالت مسیرهای روستایی هم هنوز انجام نشده ادامه داد: طبق وعده راهداری و حمل و نقل جاده ایی استان از امروز باید روکش آسفالت مجددا از سر گرفته شود.

همتی تصریح کرد: در سفر آقای نوبخت به استان قرار شد مبالغی برای حوزه انتخابیه ما اختصاص یابد ولی متاسفانه بخشی از این پول فقط به پروژه های که در سفر رئیس جمهور کلنگ زده شده بود اختصاص داده شده، حوزه ما چه گناهی داره که در گذشته مورد تفقد رئیس جمهور قرار نگرفته است ؟

او بیان کرد: سال قبل هم قرارشد فاضلاب تکاب از طریق ماده ۲۳ حل شود ولی برنامه و بودجه بد قولی کرد و امیدوارم در کنار اختصاص بودجه لازم برای ادامه آسفالت شاهیندژ - تکاب، فاضلاب تکاب هم امسال به جایی برسد.

در این جلسه رئیس برنامه بودجه استان با اشاره به اینکه هنوز بودجه مورد نظر به استان ابلاغ نشده، گفت: منتظر شیوه نامه نحوه اختصاص هستیم و قول می دهم در جلسه شورای برنامه ریزی استان مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال برای کمک به اتمام آسفالت شاهیندژ - تکاب اختصاص داده شود.

حضرتی پر در مورد آسفالت روستاها نیز افزود: جلسه مشترکی در شهرستانها با حضور نماینده برگزار می کنیم و تصمیمات نهایی را اتخاذ خواهیم کرد.

او در مورد فاضلاب تکاب هم اظهار داشت: با آبفای استان هماهنگ می کنیم و بعد از طی مراحل لازم با حضور نماینده تلاش می شود تا مجوز آن از تهران اخذ شود.

به گزارش کردپرس، پیشتر نماینده شهرستان های تکاب و شاهین دژ در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نیرو از عدم اقدام اساسی برای رفع مشکل فاضلاب شهرستان های تکاب و شاهین دژ به شدت انتقاد کرده و گفته بود: آیا وزیر محترم در قبال مشکلات شخصی خود نیز اینگونه عمل می کنند؟!

کد خبر 14451

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha