آذربایجان غربی آماده واکسیناسیون بیش از ۳۸ هزار نفر فرهنگی است

سرویس آذربایجان غربی- مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: استان آماده است تا واکسیناسیون بیش از ۳۸ هزار نفر از فرهنگیان را از روز شنبه به صورت مرحله بندی و مدرسه به مدرسه انجام دهد.

به گزارش کردپرس، مهین منافی در آیین اختتامیه سی و پنجمین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، افزود: جهت انجام بهینه واکسیناسیون ۲ سالن ورزشی با تجهیزات فیزیکی در اختیار علوم پزشکی و کادر درمانی در این استان قرار داده شده است‌.

او با بیان اینکه تمامی نیروهای پیمانی، قراردادی ،سرباز معلمان، فرهنگیانی که در مرخصی هستند و فرهنگیان در بستر بیماری با مجوز پزشک معالج واکسن کرونا دریافت می‌کنند، ادامه داد: با تامین سلامت معلمان و فرهنگیان است که می‌توان به سوی برگزاری کلاسهای حضوری حرکت کرد.

منافی با بیان اینکه معلمان مدارس غیرانتفاعی و تمامی دانشجو معلمان نیز شامل واکسیناسیون می‌شوند بیان کرد: از مدیران مدارس استان درخواست می‌ شود تا اسامی تمامی نیروهای خود را در لیست واکسیناسیون بگنجانند.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با قدردانی از زحمات، دقت و توجه کادر و عوامل اجرایی برگزاری امتحانات نهایی، گفت: این استان در رعایت پروتکلهای بهداشتی نهایت تلاش خود را انجام داد تا این آزمونها در نهایت امنیت و سلامت برگزار شود.

او ادامه داد: مدیران و روسای مناطق ۲۴ گانه استان نسبت به جمع‌بندی چالشها و نقاط قوت و راهکارهای رفع مشکلات مناطق خود اقدام کنند تا کارشناسان و سایر مسوولان نیز از راهکارهای آنان در سرعت بخشی به رفع مشکلات در آینده بهره مند شوند.

کد خبر 14271

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha