اوقات فراغت فرماندار مریوان چگونه می گذرد؟

سرویس کردستان- منصب فرمانداری ابتدا به ساکن مسئولیتی پرمشغله است که در شهرهای حساس مرزی خصوصا شهر ویژه ای مانند مریوان که با مشکلات عدیده ای سروکار دارد، از حساسیت ویژه ای برخوردار است.

این در حالی است فرماندار این شهرستان که عنوان ریاست یک حزب اصلاح طلب را نیز در استان بر عهده دارد امورات شهر را به حال خود رها کرده و در پایان بازی باخته انتخابات، در دفتر کارش کمتر حضور داشته است.

به گفته عمده اهالی؛ او شهرستان پر مشکل مریوان را به حال خود رها کرده و بیشتر امورات مدیریتی توسط نماینده شهر و تیم همراه او اداره می گردد.

خصوصا پس از برگزاری انتخابات پرحاشیه شوراهای اسلامی در مریوان که مدیریت شهرستان می بایست حاشیه های انتخابات را بررسی کند اما متاسفانه توجهی به مطالبات کاندیداهای انتخاباتی نداشته وموجب نارضایتی زیادی گردیده است.

هرچند به طبع تغییر ارکان دولت تغییر مدیران نیز اجتناب ناپذیر است اما رسیدگی عاجل به وضعیت شهرستان مریوان یک ضرورت جدی است.

کاش شانیت دولت نزد مسئولین ارشد استان در نظر گرفته می شد و به احترام مردم مریوان در این لحظات پایانی دولت تغییر فرماندار صورت می گرفت اگر چنانچه دولت فرماندارش را بردارد مردم خود نیز نماینده را بوقت خود تغییر خواهند داد.

کد خبر 12180

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha