استاندار آذربایجان غربی: دولت امانتدار رای مردم است

سرویس آذربايجان غربي- استاندار آذربایجان غربی گفت: انتخابات در ایران را به دلیل ساختار سیاسی که مردم مستقیما نقشی اساسی در تعیین سرنوشت خود دارند، برجسته و متمایز دانست و تصریح کرد: دولت امانتدار رای مردم است. مدیران نباید آخرت خودشان را بخاطر یک نفر بفروشند

به گزارش کردپرس؛ محمدمهدی شهریاری روز سه شنبه در جلسه شورای اداری با تبریک دهه کرامت و قدردانی از تلاشهای هیات های اجرائی و نظارت تصریح کرد: انتخابات ظرفیت بی نظیری است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی در قانون اساسی مطرح شد و فرصتی برای مردم پدید آمده تا سرنوشت خودشان را خودشان تعیین کنند.

او افزود:همواره امام(ره) و مقام معظم رهبری در خصوص مشارکت حداکثری تاکید داشته اند و همه باید تلاش کنیم مردم مشارکت حداکثری در انتخابات داشته باشند.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تلاش دشمن برای کم کردن از مشارکت مردم در انتخابات از طریق تزریق فضای یاس و ناامیدی در جامعه، گفت:امیدواریم با تلاش همه عوامل مربوطه و مشارکت مردم پاسخ محکمی به دسیسه های دشمن بدهیم.

او با اشاره به ضرورت مشارکت همگانی برای برگزاری باشکوه انتخابات، گفت: به جهت وسعت کار دستگاه های اجرایی طبق قانون موظف هستند از نظر مالی و نیروی انسانی برگزاری انتخابات را پشتیبانی نمایند.

شهریاری انتخابات در ایران را به دلیل ساختار سیاسی که مردم مستقیما نقشی اساسی در تعیین سرنوشت خود دارند، برجسته و متمایز دانست و تصریح کرد: دولت امانتدار رای مردم است. مدیران نباید آخرت خودشان را بخاطر یک نفر بفروشند. باید پاسخگوی رای مردم باشید. بیطرفی و امانتداری باید به بهترین وجه حفظ شود.

او گفت: کارمندان دولت هیچ منعی برای حضور در ستادهای انتخاباتی در خارج از وقت اداری ندارند. قانون در این زمینه مشخص است.

شهریاری امانتدار رای را امری مهم عنوان کرد و از تلاش نیروهای تامین امنیت برای برگزاری باشکوه انتخابات قدردانی کرد.

کد خبر 11644

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha