کشتی گیر بوکانی به عضویت ثابت تیم ملی کشتی فرنگی درآمد

سرویس آذربایجان غربی- رییس اداره ورزش و جوانان بوکان گفت: "شهاب رحیمی" کشتی‌گیر این شهرستان توانست به عضویت ثابت تیم ملی کشتی فرنگی دست پیدا کند.

به گزارش کردپرس، به نقل از ایرنا؛ سلیمان سواره اظهار داشت: این کشتی‌گیر و قهرمان بوکانی که به چهارمین دور اردوی تیم ملی کشتی ناشنوایان دعوت شده بود پس از شکست تمام حریفان خود به عضویت ثابت تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان جمهوری اسلامی ایران درآمد.

او ادامه داد: این ورزشکار بوکانی در آخرین بازی در اردوی تیم ملی موفق به شکست حریف اراکی خود در وزن ۶۷ کیلوگرم شد و عنوان نخست را در اردوی تیم ملی از آن خود نماید.

رییس اداره ورزش و جوانان بوکان افزود: رحیمی با کسب مقام نخست در اردوی کشتی فرنگی به عضویت ثابت تیم ملی درآید و عازم مسابقات جهانی کشور ترکیه شود.

او گفت: چهارمین مرحله اردوی تیم ملی ناشنوایان به میزبانی سنندج و از تاریخ 8 خرداد شروع و تا ۱8 خرداد ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

گروه فنی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان ۲۳ کشتی گیر را برای حضور در اردوی این تیم دعوت کرده است.

این مرحله از اردو ۱۰ روز به طول خواهد کشید و ملی‌پوشان خود را جهت حضور در مسابقات جهانی که به میزبانی کشور ترکیه برگزار می‌شود، آماده می‌کنند.

شهاب رحیمی کشتی‌گیر این شهرستان در سال ۱۳۹۸ توانسته بود به مقام نایب قهرمانی مسابقات کشتی فرنگی ناشنوایان کشور دست پیدا کند.

کد خبر 10989

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha