آذربایجان غربی ١١ عنوان کشوری در پرسش مهر ریاست جمهوری کسب کرد

سرویس آذربایجان غربی- معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی- از کسب 11 عنوان کشوری توسط دانش آموزان و فرهنگیان استان در بیست و یکمین فراخوان پرسش مهر ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش کردپرس، «قدرت اله قاسمی» در یک گفت و گوی خبری اظهار داشت: فراخوان پرسش مهر ریاست جمهوری با هدف تقویت روحیه‌ی پرسش‌گری و ارتقای توانمندی‌های جامعه فرهنگی در راستای مشارکت و هم فکری برای حضور روشنگرانه در تبیین و تحلیل مسایل فکری و فرهنگی جامعه، همه ساله برگزار می‌شود.

او ادامه داد: رئیس جمهوری در آغاز سال تحصیلی با حضور در یکی از مدارس همزمان با نواختن زنگ شروع سال تحصیلی به طرح سؤال یا سؤالاتی می پردازد.

قاسمی افزود: امسال در بیست و یکمین دوره فراخوان پرسش مهر با طرح سؤال «فرزندانم برای مقابله با کرونا چطور می توانید به همکلاسی های خود یاری رسانید» از جانب رئیس محترم جمهور کلید زده شد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بیان کرد: علی رغم حاکمیت فضای کرونایی و عدم حضور فیزیکی دانش آموزان در مدارس این فراخوان با استفاده از فضای مجازی «شاد» به صورت شایسته اجرا شد که در مجموع 97500 نفر دانش آموز و همکاران فرهنگی در قالب 21 رشته«شعر،داستان کوتاه، وبلاگ، فیلم کوتاه ...» به رقابت و ارائه‌ی آثار هنری و فکری خود پرداختند.

او در پایان گفت: تعداد82 اثر به مرحله کشوری راه یافت و از این تعداد 11 نفر از دانش آموزان و همکاران محترم فرهنگی استان حائز رتبه های برتر کشوری شدند.

کد خبر 10830

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha