دیواندره‌ای ها آماده حضور پررنگ در راهپیمایی 22 بهمن

سرویس کردستان – مردم دیواندره اعلام کردند همچون سال های گذشته حضوری باشکوه در راهپیمایی روز 22 بهمن خواهند داشت.

به گزارش کردپرس، همه ساله در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران مردم سراسر کشور بدون توجه به وضعیت جوی با حضور در خیابان ها و سردادن شعارهای انقلابی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت می کنند و این روز را گرامی می دارند.

اقشار مختلف مردم دیواندره هم همچون تمام مردم کشور هرساله به مناسبت گرامیداشت این روز مشت محکمی در دهن و افکار استکبار کوبیده اند. جمعی از اهالی مردم دیواندره همچون سال های گذشته برای شرکت در راهپیمایی این روز مردم را نیز به شرکت در این روز باشکوه دعوت کردند.

یکی از شهروندان دیواندره که شغلی آزاد دارد می گوید: امروز، آوازۀ انقلاب اسلامی در تمام جهان طنین‌انداز است و آرمان‌های مقدس آن نه ‌تنها برای تمام مسلمانان، که برای همه مستضعفان و رنج‌کشیدگان جهان، نویدبخش پیروزی بر مستکبران و ستم‌پیشگان است.

علی رحیمی ادامه می دهد: ملت بزرگ ایران و تمام امت اسلامی، به‌ویژه فرهیختگان، نخبگان، عالمان و اندیشمندان جهان اسلام،‌ امروز بر این باورند که حیات طیبه در احیاگری اندیشه و ایمان اسلامی است و آن همان چیزی است که مراتب و ترشحاتی از آن در زندگی مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی هویدا و نمودار است.

وی بیان می کند: بازاریان دیواندره هم همچون سال های گذشته با حضور پرشکوه در روز 22 بهمن شرکت خواهند کرد.

بخشدار اسبق بخش کرفتو نیز که اکنون بازنشست شده در این باره می گوید: چنین است که همیشه این ایام و اعوام، ملت ایران در یوم‌الله بیست‌و‌دوم بهمن‌ماه زبان شکر می‌گشایند. صلای این شکرگزاری، به‌مصداق «لئن شکرتم لازیدنکم»، موجب افزونی برکات و رحمات الهی می‌شود و طنین و شوکت آن هوش از بدخواهان می‌رباید و چشم دوست و دشمن را خیره می‌کند.

ثمین زارعی ادامه می دهد: آری مردم ایران به رهبری پیر و مرشد خود، خمینی بزرگ(ره)، انقلابی را خلق کرده‌اند که هر روز پیام و ندای آن در کلام جانشین شایستۀ آن بزرگ، رساتر و گویاتر به گوش جهانیان می‌رسد.

وی بیان می کند: در راهپیمایی امسال بیست‌و‌دوم بهمن‌ماه، بار دیگر دست در دست هم و پشت به پشت یکدیگر عظمت و شکوه این انقلاب را مجدّد به رخ جهانیان خواهیم کشید.

یک دبیر آموزش و پرورش می گوید: انقلاب اسلامی برآیند مجاهدت های ملتی است که با ایمان به خدا ، و امید به مسیری که انتخاب کردند دلیرانه وعاشقانه اقدام کردند و هنرمندانه آنرا به پیروزی رساندن است .

اشرف احمدی ادامه می دهد: هنر امروز ما حفظ این انقلاب با دل و جان و رساندن آن به سر منزل مقصود که همان پیروزی مظلومان و مستضعفان بر ظالمان ومستکبران زمانه است.

احمدی می افزاید: این مهم با مشارکت همه جانبه در راهپیمایی دشمن شکن بیست و دوم بهمن ما ه و با حضور آکنده از شور و شعور میسر میشود .

یکی دیگر از شهروندان دیواندره ای می گوید: به یقین آحاد مختلف ملت شریف ایران در لبیک به ندای مقام عظمای ولایت با حضور باشکوه و گسترده خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه، بارزترین تجلی همدلی و همزبانی میان ملت سربلند، نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت خدمتگزار را به نمایش گذاشته و بیش از هر زمان دیگری موجب دلگرمی ملت‌های مستضعف جهان برای مقابله با مستکبرین؛ و خادمین خویش را در ادامه مسیر توسعه کشور و تحقق مردمسالاری دینی، فراهم خواهند نمود.

زاهد عزیزیان می گوید: با حضور پررنگ و حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمان‌های معمار کبیر این انقلاب شکوهمند تجدید بیعت خواهیم نمود.

یکی از بازنشتگان دیواندره ای می گوید: حضور آگاهانه آحاد جامعه در رفراندوم یوم الله 22بهمن موجبات امنیت پایدار انقلاب و مصونیت نظام در برابر مواضع نابخردانه ترامپ و حامیان حلقه به گوش منطقه ای اورا فراهم خواهد کرد.

عطا عبیدی ادامه می دهد: حضور حماسی و گسترده طیف های مختلف سیاسی در راهپیمایی 22بهمن ،دولتمردان بی منطق آمریکا را از توهم خود بزرگ بینی خارج و آنان را از گفته بی ادبانه خود در قبال ملت بزرگ ایران پشیمان خواهد نمود.

کد خبر 105242

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha