رکورد جدید مصرف گاز در آذربایجان‌غربی رقم خورد

سرویس آذربایجان غربی- رئیس واحد اندازه‌گیری و توزیع شرکت گاز آذربایجان غربی از ثبت رکورد جدید ۳۱ میلیون مترمکعبی مصرف گاز خانگی در استان طی پانزدهم دی‌ماه خبر داد.

به گزارش کردپرس، از شرکت گاز آذربایجان غربی؛ علی محمودی با اعلام این خبر افزود: پس‌ از بارش‌های اخیر، روز پنجشنبه پانزدهم دی‌ماه رکورد جدیدی در مصرف گاز استان به ثبت رسید و طی آن ۳۱ میلیون و ۳۴۹ هزار مترمکعب گاز استفاده شد.

او با اعلام اینکه عمده افزایش صورت گرفته در حوزه مصرف گاز، مربوط به مصارف خانگی است، اظهار کرد: علت آن هم این است که بسیاری از شهروندان، دمای رفاه تا ۲۱ درجه را در منزل رعایت نمی‌کنند.

محمودی ادامه داد: در خصوص میزان مصرف امسال نسبت به سال گذشته، افزایش هفت درصدی را در آذربایجان غربی شاهد هستیم که بخشی از آن به علت افزایش مشترکان و بخش دیگر به علت عدم رعایت الگوی مصرف است.

رئیس اداره اندازه گیری و توزیع شرکت گاز آذربایجان غربی با توصیه به شهروندان برای رعایت الگوی مصرف و توجه به صرفه جویی در مصرف گاز گفت: متاسفانه بسیاری از خانواده‌ها در منزل با لباس تابستانی حضور دارند و مصرف گاز را افزایش می‌دهند که می توان با پوشیدن لباس زمستانی، این مصرف را نیز به خوبی مدیریت کرد.

کد خبر 41151

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha