زورگیران غرب کشور در دام پلیس کرمانشاه

سرویس کرمانشاه _ جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری سارقان زورگیر غرب کشور در "کرمانشاه" و اعتراف آن ها به ارتکاب ۳۵ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش کردپرس و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار «جمال سلمانی» اظهار کرد: پس از اعلام شکایت چند تن از شهروندان مبنی بر اینکه از سوی سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ مورد زورگیری قرار گرفته و اموال با ارزش شان از جمله گوشی تلفن همراه آن ها سرقت شده است، موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی ۲ سارق زورگیر که با نصب پلاک سرقتی روی خودرو در مسیر کامیاران - کرمانشاه تردد می کردند، شده و پس از مدتی تعقیب و گریز آن ها را دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: متهمان دستگیر شده در بازجویی ها ضمن اعتراف به ارتکاب ۳۵ فقره سرقت عنوان کردند پس از پیدا کردن سوژه های مورد نظر، آن ها را به عنوان مسافر سوار خودرو کرده و در میانه راه اقدام به زورگیری و سرقت اموال با ارزششان از جمله گوشی تلفن همراه می کردند.

سردار سلمانی تصریح کرد: طبق اعتراف متهمان، آن ها در استان های کرمانشاه، همدان و کردستان اقدام به زورگیری و سرقت از شهروندان می کردند.

وی در پایان از شهروندان خواست تا چنانچه به شیوه یاد شده مورد زورگیری و سرقت قرار گرفته اند با مراجعه به پلیس آگاهی پایگاه شمال نسبت به ثبت شکایت خود اقدام کنند.

کد خبر 40841

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha