مدیران در بیان خدمات، مبالغه نکنند

سرویس کرمانشاه _ بهمن امیری مقدم خطاب به مدیران گفت: بیان خدمات، در هفته دولت باید همراه با صداقت و دور از هرگونه مبالغه باشد زیرا رویکرد این دولت، رفتار صادقانه با مردم است.

به گزارش کردپرس؛ استاندار کرمانشاه روز یکشنبه در نشست شورای اداری استان که با حضور معاونین استاندار و مدیران ادارات و دستگاه های عضو برگزار شد؛ عنوان کرد: آزادگان حق بزرگی برگردن همه ما دارند. این عزیزان در زندان های رژیم بعث، سخت ترین شکنجه ها را به خاطر سربلندی ایران اسلامی تحمل کردند و بسیاری از آن ها، سال هاست با مشکلات جسمی ناشی از آن شکنجه ها دست و پنجه نرم می کنند.

وی همچنین سالروز شکست حصر پاوه را یک رویداد بسیار مهم دانست و گفت: مردم قهرمان پاوه با مقاومت جانانه خود در برابر ضد انقلاب، بسترساز امنیت و توسعه در منطقه شدند.

بهمن امیری مقدم با اشاره به اینکه هفته دولت از اول شهریورماه آغاز می شود؛ عنوان کرد: خدماتی گسترده ای که دولت طی این یک سال در استان کرمانشاه انجام داده است باید به درستی به مردم منعکس شود به ویژه مصوبات تحول آفرین سفر آیت الله رئیسی در حوزه های مختلف برای مردم تشریح شود.

وی بر ضرورت فعال شدن روابط عمومی های ادارات تاکید کرد و گفت: برخی روابط عمومی ها در زمینه انعکاس مناسب خدمات دستگاه ها به مردم، ناتوان هستند و باید این افراد ضعیف برکنار شوند.

مدیر ارشد استان همچنین تاکید کرد: مدیرانی که در بدنه اداری در انجام وظایف خود، توانمند نیستند و سنگ اندازی می کنند هم باید برکنار شوند و این جابجایی ها به کارآمدی ادرات و ارائه خدمات بهتر به مردم کمک می کند.

بهمن امیری مقدم در ادامه سخنانش بر نقش رسانه ها در توسعه کرمانشاه تاکید کرد و گفت: رسانه ها با صحت، دقت و سرعت کار اطلاع رسانی را در راستای ارتقای استان کرمانشاه دنبال کنند و در کنار طرح مطالبات، به ارایه راهکار هم بپردازند.

کد خبر 37258

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha