بررسی مشکلات مسکن ملی قروه پشت درهای بسته!

سرویس کردستان- مشکلات متقاضیان مسکن ملی قروه در حالی شدت گرفته که این بار با حضور معاون استاندار کردستان پشت درهای بسته و با برچسب محرمانه بودن بررسی این مسئله را پیش گرفتند.

به گزارش خبرنگار کردپرس، مدتی است که متقاضیان فاز دوم مسکن ملی در قروه نسبت به جانمایی زمین معترض اند، اعتراضی که بارها در خبرگزاری کردپرس انتشار یافته و در آخرین گزارش هم از تشکیل جلسه ای در این زمینه با حضور متولیان استانی و حتی خود استاندار خبر داده شد.

تمامی این موارد در حالی است که پیش از ظهر پنجشنبه معاون عمرانی استاندار کردستان، مدیرکل راه و شهرسازی و عوامل مرتبط دیگر برای بررسی این موضوع به شهرستان آمده و به بازدید از زمین های لازم برای مسکن ملی پرداختند که در اقدامی عجیب از سوی فرمانداری شهرستان قروه برچسب محرمانه بودن روی این مسئله خورد و حضور خبرنگاران منع شد!

اینکه چرا این مسئله که بسیار هم مورد اعتراض است به صورت کاملاً ناگهانی محرمانه می شود، موضوعی نیست که به سادگی از آن گذشت؟! در این میان به نظر می رسد متولیان امر قصد دارند دست روی یکسری از سرانه های مهم شهری بگذارند. سرانه هایی که نیاز هر شهر و منطقه ای بوده و مطابق گفته معاون سابق امور عمرانی استاندار کردستان، استفاده از سرانه های شهری برای مسکن ملی غیرقانونی است.

با این وصف گرچه هربار مسئولان یک وعده می دهند و هربار متقاضیان را سردرگم کرده اند باید دید این بازدیدهای محرمانه به کجا می رسد و آیا زمین مناسب برای این طرح مدنظر قرار می گیرد؟

در این زمینه بیشتر بخوانید:

- پای مسکن ملی روی «سرانجیک» قروه/تکرار کوه خواری برای خانه سازی!

- سرانه های قروه قربانی مسکن ملی/شهرسازی دنبال زیرساخت نیست

- اعتراض مردم قروه در خصوص مشکلات؛ از مسکن ملی تا مدیریت شهری

- ادامه چالش مسکن ملی در قروه؛ اعتراض به جانمایی زمین

- حذف سرانه های شهری برای مسکن ملی غیرقانونی است

- چالش مسکن ملی در قروه؛ ورود فعالان محیط زیست و تذکر امام جمعه

- تیر خلاص بر پیکر نیمه جان «سرانجیک»/محسن صالحی

- درخواست متقاضیان مسکن ملی در قروه از استاندار کردستان

- ادامه چالش مسکن ملی در قروه؛ تصمیم نهایی به شورای مسکن استان سپرده شد

- ظرفیت تأمین مسکن در کردستان تنها 4 هزار واحد است

- متقاضیان مسکن ملی قروه گرفتار بازار وعده ها

- ورود نماینده ولی فقیه به مشکلات مسکن ملی قروه

کد خبر 37114

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha