مقصران مجتمع آریا به دستگاه قضایی معرفی می شوند

سرویس کردستان- فرماندار قروه از معرفی مقصران و متخلفان در ساخت و ساز مجتمع تجاری آریا به دستگاه قضایی خبر داد و نظارت ویژه بر ساختمان ها و اماکن تجاری را ضروری دانست.

به گزارش خبرنگار کردپرس، پس از پلمب مجتمع آریا تا تعیین تکلیف نهایی و بررسی فنی استحکام خاک و سازه مجتمع، فرماندار شهرستان قروه از معرفی متخلفان و مقصران در ساخت و ساز غیرمجاز این مجتمع به دستگاه قضایی خبر داد.

«خلیل فعله گری» با بیان اینکه یکی از دغدغه های جدی مربوط به همین مجتمع آریا بود، بیان کرد: تصمیم مسئولان مرتبط شهرستان بر پلمب بود و باید تمامی ارزیابی های لازم از نظر استحکام سازه و خاک انجام و امیدواریم به جایی نرسد که منجر به تخریب شود.

به گفته او شهردار موظف شد برای کمک به مغازه داران مجتمع تا زمان اعلام و تکلیف نهایی کمک های لازم را به صورت ماهانه داشته باشد.

«فعله گری» تأکید کرد که اگر اتفاقی بیافتد کل شهرستان عزادار خواهند شد و لذا باید قبل از وقوع هر نوع حادثه ای فکری اساسی داشت چرا که جان مردم در اولویت قرار دارد.

براساس سخنان او وقتی به صورت تخصصی موارد ساخت و ساز بررسی و اطمینان از استحکام ساختمان حاصل شد آن وقت می توان مجتمع را بازگشایی کرد.

«فعله گری» نظارت بر ساختمان ها و اماکن تجاری بنا به دستور استاندار کردستان را ضروری دانست و تصریح کرد که این ساختمان ها سرمایه ملی به حساب می آیند و باید مشکلاتی اگر هست حل و فصل شود./

کد خبر 33858

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha