طرح‌های  احیای دریاچه ارومیه باید سریع تر عملیاتی شود

سرویس آذربایجان غربی- جلسه هماهنگی و بررسی اجرای طرح‌های اولویت‌دار آذربایجان غربی به ریاست محمد مخبر معاون اول رییس جمهور برگزار و بر اتمام و اجرای طرح‌های محرومیت زدایی در این استان تاکید شد.

به گزارش کردپرس، از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول، در این جلسه با اشاره به مطالبات و تاکیدات رییس جمهور در خصوص احیای دریاچه ارومیه مقرر شد طرح‌های مرتبط با احیای این دریاچه هر چه سریعتر عملیاتی شود.

معاون اجرایی رییس جمهور، وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ورزش و جوانان، راه و شهرسازی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، علوم و تحقیقات و فناوری، رییس سازمان حفاظت محیط زیست، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، معاون علمی و فناوری رییس جمهور، معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده، استاندار آذربایجان غربی، معاونین و مسوولین دستگاه‌های مربوطه و استانی در این جلسه حضور داشتند و توافقات دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل برای اجرای طرح‌های اولویت‌دار این استان در حوزه‌های مختلف بررسی و تصویب شد.

همچنین در این جلسه بر ضرورت اجرایی و عملیاتی شدن هر چه سریعتر طرح‌های مرتبط با حوزه گردشگری، نیرو، ورزش و جوانان، خانواده و زنان، صنعتی، کشاورزی، آموزشی، بهداشتی، درمانی و عمرانی و زیرساختی استان آذربایجان غربی به منظور اشتغالزایی و توسعه و آبادانی این استان تاکید شد.

گفتنی است؛ رییس جمهور در بیست و یکمین سفر استانی خود جمعه ٣٠ اردیبهشت ماه به استان آذربایجان غربی سفر خواهد کرد.

کد خبر 32641

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha