کشف بیش از 26 تن روغن قاچاق در  کرمانشاه

سرویسر کرمانشاه - فرمانده انتظامی استان از کشف 26 تن و 254 کیلوگرم روغن جامد قاچاق به ارزش 18 میلیارد ریال در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش کردپرس، سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق و اینکه قصد انتقال یک محموله روغن خوراکی به خارج کشور را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی تریلی مذکور در نزدیکی شهرک صنعتی کرمانشاه شده و پس از مدتی تعقیب نامحسوس نسبت به توقیف آن اقدام کردند.

سردار جاویدان افزود: در بازرسی های انجام گرفته 26 تن و 254 کیلوگرم روغن منجمد خوراکی که در داخل کارتن های مربا جاساز و طبق نظر کارشناسان ارزش آن به 18 میلیارد ریال می رسید، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه در این راستا 2 نفر دستگیر و برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شده اند، افزود: تحقیقات برای شناسایی دیگر اعضای مرتبط با باند و دستگیری آن ها ادامه دارد.

وی در پایان مبارزه با پدیده قاچاق را از مهمترین برنامه های پلیس کرمانشاه اعلام کرد و افزود: کشفیات قاچاق در فروردین امسال نسبت به سال قبل بیش از 23 درصد رشد داشته است.

کد خبر 31566

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha