وزیر بهداشت خواستار برخورد با ضاربان جراح بیمارستان مریوان شد

سرویس کردستان - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن ابزار تاسف از رفتار دور از اخلاق افراد خاطی نسبت به بانوی جراح بیمارستان بوعلی مریوان، خواستار رسیدگی فوری و قانونی دستگاه‌های مسئول در استان کردستان شد.

به گزارش کرد پرس به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان، بهرام عین اللهی به دنبال اتفاق ناگوار پزشک جراح بیمارستان بوعلی مریوان، در تماسی تلفنی ضمن دلجویی از وی، گفت: اقدامات و خدمات موثر و ارزشمند کادر بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان علیرغم موانع و محدودیت‌های موجود، ستودنی و در خور احسان و تکریم است و وزارت بهداشت قدردان زحمات شبانه روزی پزشکان به خصوص در این شرایط سخت خواهد بود.

وی با بیان اینکه وزارت بهداشت قطعا حامی پزشکان است و از حقوق آنها دفاع می کند، اظهار کرد: با افراد ضارب و خاطی باید به صورت جدی و قانونی برخورد شود.

وزیر بهداشت با بیان اینکه رفتار دور از اخلاق افراد خاطی نسبت به این بانوی جراح کردستانی موجب تاسف فراوان شد، افزود: اینگونه رفتار ناجوانمردانه نباید خدشه‌ای در تلاش‌ صادقانه همکاران در استان کردستان ایجاد کند و انتظار می‌رود دستگاه‌های مسئول در استان با فوریت اقدامات قانونی بایسته را انجام دهند.

گفتنی است هفته گذشته همراهان یک بیمار بدحال که منجر به فوت شده بود، به داخل بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بوعلی مریوان در استان کردستان هجوم برده و دکتر «میترا آسوده» پزشک جراح این استان را مورد ضرب و شتم و اهانت قرار داده و برخی تجهیزات بیمارستان را تخریب کردند ولی با این حال پزشک جراح از خانواده متوفی شکایت نکرده است.

کد خبر 30071

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha