انتقام جویی با فروش دزدکی سهام بورس!

سرویس آذربایجان غربی- رئیس پلیس‌فتا استان آذربایجان‌غربی گفت: فردی که با دسترسی به اکانت بورس افراد، تمامی سهام آنها را فروخته و موجب ضرر و زیان مالی فراوان شده است.

سرهنگ اکبر نصرتی در تشریح این خبر به کردپرسگفت: در پی مراجعه افرادی به این پلیس مبنی بر اینکه شخص ناشناسی با ورود غیر مجاز به اکانت بورسی آن‌ها، اقدام به فروش کلیه سهام‌های موجود آنها کرده و موجب ضرر و زیان مالی فراوانی شده است، موضوع در دستور کار قرار گرفت.

او ادامه داد: با اقدامات فنی و پلیسی فرد خاطی مورد شناسایی قرار گرفت و حسب دستور مرجع قضائی به این پلیس احضار شد .

رئیس پلیس‌فتا استان آذربایجان‌غربی گفت: متهم مورد نظر در مواجهه با ادله قاطع پلیس ضمن اقرار به جرم خود بیان کرد که شاکی از اقوام وی بوده و با توجه به اینکه خود شاکی اطلاعات اکانت بورسی خود را در اختیار او قرار داده بود، به دلیل اختلافات شخصی پیش آمده جهت انتقام جویی اقدام به انجام خرید و فروش با حساب شاکی نموده و موجب ضرر و زیان مالی او شده است.

سرهنگ نصرتی با بیان اینکه ورود به هر حوزه باید با آگاهی کامل صورت گیرد، گفت: اطلاعات شخصی جزء اسناد محرمانه بوده و به هیچ عنوان نباید در اختیار دیگران قرار گیرد.

رئیس پلیس‌فتا استان آذربایجان‌غربی در پایان تاکید کرد: پلیس‌فتا به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شهروندان و کاربران بوده و شهروندان می‌توانند مشکلات خود را در خصوص فضای مجازی با مراجعه حضوری به پلیس فتا و یا استفاده از سایت پلیس‌فتا به نشانی www.cyberpolice.ir و تماس با مرکز فوریت‌های سایبری به شماره 096380 با ما در میان بگذارند.

کد خبر 28745

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha